808. Коли Мій Голос лунатиме, Він наверне до Мене мільйони на наступному етапі та мільярди на завершальних етапах

Вівторок, 28 травня 2013 р. Божого, 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, вже зараз Я готую кожну частину світу до Мого Другого Пришестя. Я огорну кожен народ – жоден не буде виключений – Моїми Обіймами Милосердя, щоб могти привести їх до Мого Царства.

Мій план є дуже детальний, однак він є простий. Коли Мій Голос лунатиме, Він наверне до Мене мільйони на наступному етапі та мільярди на завершальних етапах. Дуже багато людей почують зараз Правду, але вони її не приймуть, поки не станеться те, про що Я вам розповів. Моя Місія швидко поширюватиметься, а потім вони приєднаються до Мене, коли всі пізнають, що це Я, Ісус Христос, є Той, Хто здійснює цей Заклик з Небес. На Мою Місію відгукнуться навіть ті, які відкидають ці Послання.

Ви, Мої послідовники, можете бути знеохоченими через зневаги, які вам доведеться зносити через Мене, але це не триватиме довго. Моя Любов до Божих дітей настільки велика, що її можна порівняти з любов’ю батьків, які мають багато дітей. Деякі діти шанують батька та матір і відповідають на виявлену їм любов. Інші діти відштовхують своїх батьків, погано ставляться до своїх братів та сестер, поки, врешті, не розірвуть усіх стосунків. Через зв’язок крові та любові не лише батьки, але й брати і сестри докладають усіх можливих зусиль, щоб повернути загублених дітей у лоно сім’ї. І коли це станеться, усі гріхи, гнів та відречення будуть забуті.

Мої послідовники, хоч ви будете змушені зустрітися з гнівом інших, ви повинні залишатися спокійними і терплячими. Ваша наполегливість піддасться випробуванню і деякі з вас відпадуть. Коли ви відступите, Мої вірні послідовники зроблять все можливе, щоб вас повернути, щоб ви могли відповісти на Мій Заклик.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.