807. Бог Отець: Я пообіцяв світові Книгу Істини і ніколи не порушу Мого Святого Слова

Неділя, 26 травня 2013 р. Божого, 14:45

Моя найдорожча дочко, Мої улюблені діти є збентежені у цей час. Я хочу сказати їм, а особливо тим, як сумніваються у цих Божественних Посланнях, даних тобі з любові до них, що вони не повинні боятися.

Страх породжує сумнів. Сумнів викликає замішання. Замішання може призвести до занепокоєння і, в підсумку, ви будете засліпленими на Правду. Правду ніколи не було легко прийняти, тому що Правда об’являє добро і зло. Ніхто не хоче чути поганого, і замість того, щоб прийняти рекомендації, дані світові через Мої Побажання, людство зіщулиться від страху.

Я посилаю Моїх пророків, щоб нагадати вам про Свою нескінченну Любов до кожного з Моїх дорогоцінних дітей. Я також посилаю їх, щоб попередити вас про перешкоди, які поставить на вашому шляху злий дух, щоб відтягнути вас від Мене. Я об’являю ці речі не для того, щоб вас засмутити, а для того, щоб врятувати і вберегти від кривди.

Правда, дана вам у Моїй Святій Книзі, Біблії, є для того, щоб ви її побачили. Проте не використовуйте її для того, щоб створити свою власну версію, оскільки це не є Моїм Прагненням, щоб ви перекручували Правду. Я пообіцяв світові Книгу Істини, і Я ніколи не порушу Мого Святого Слова. Я даю вам її зараз, щоб могти зібрати Моїх дітей зі всіх чотирьох кінців землі. Мої вороги намагатимуться зупинити поширення змісту Книги Істини. Не дозвольте їм відволікти вас, бо коли це станеться, то ваші душі будуть для Мене загублені.

Будьте вдячними за те, що Я, ваш улюблений Отець, даю вам цей великий Дар, бо ви будете потребувати Мого Проводу, особливо зараз, коли антихрист буде представлений світові, щоб світ побачив його. Через Книгу Істини вам буде показано, як захистити вашу душу від осквернення, яке він запланував завдати світові. Вам дається усякий захист, щоб допомогти врятувати не лише ваші власні душі, а й душі мільярдів.

Армії Залишку буде дано найбільшу силу, щоб перемогти звіра. Вона буде достатньо сильною, щоб зробити це, тому ніколи не зневірюйтесь, коли Мої вороги спробують перешкодити вашому поширенню серед усіх народів. Їхня сила буде придушена, а ті, які є слабкими та приймуть брехню, яка невдовзі буде представлена в Ім’я Мого Сина, будуть загублені для Мене. Тільки завдяки вашій любові до Мене і до Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, та Силі Святого Духа, усі Мої діти можуть бути врятовані.

Я буду захищати та оберігати вас повсякчас. Піднесіть свої душі до Мене через вірність Моєму Синові і вам буде дано Найславніший Дар Мого Нового Раю.

Нехай ніхто не зупинить вас від претендування на ваше законне Спадкоємство. Нехай ніхто не зупинить вас від боротьби за душі всіх Моїх дітей, бо Я даю вам Благодать, необхідну для того, щоб врятувати душі навіть тих, які ображають Мене найбільше. Я люблю вас, діти. Я очікую на вашу відповідь на цей Заклик з Небес.

Ваш улюблений Отець

Bookmark the permalink.