809. Бог Отець: Я вдарю кожен народ відповідно до числа невинних, яких вони убили

Середа, 29 травня 2013 р. Божого, 22:50

Моя улюблена дочко, Я Є Початок і Кінець. Я Є Творцем всього, що є і що буде. Я Є Володарем життя і смерті. Ніхто не має права втручатися у життя чи смерть, оскільки тільки Я, ваш Всемогутній Отець, можу в це втрутитися.

Коли людина починає вірити, що вона така ж могутня, а то й могутніша за Мене, то вона буде змагатися зі Мною. Коли людина хоче контролювати Мої створіння, то вона є спокушена сатаною до гріха. Коли гріх гордині заражає її душу до такої степені, то людина протиставляється Мені, знищуючи життя на землі.

Навіщо людині це потрібно? Коли вона позбавляє життя дитини в лоні, то хоче отримати владу над тим, що було дано їй задарма. Коли вона хоче контролювати населення, вона знищує життя перед народженням і вбиває тих, які, на її переконання, не повинні продовжувати жити.

Моя дочко, певна група має план по скороченню зростання населення у світі. Це здійснюється через страшне зло, яке приводиться в дію за допомогою абортів. Збільшення абортів і швидке впровадження їх по цілому світі не випадкове. Вони поширюються в кожному народі. Ті народи, які чинять опір абортам, будуть загнані звіром з десятьма рогами в кут і будуть змушені запровадити цю мерзоту.

Моя Рука зішле суворе покарання на ті народи, які ввели аборти. Ви побачите, що як тільки ті закони будуть введені, Я зішлю кару. Ви знатимете, що це Моя Рука впала через ті злодіяння. Ви, які думаєте, що маєте право відбирати життя, знайте, що такого права не існує. Позбавляючи життя когось, ви не матимете свого життя. Ви не матимете Вічного Життя, якщо долучаєтеся певними діями до введення таких злих законів. Така сама кара буде призначена тим, які наважаться виправдати евтаназію.

Моє Милосердя є рясним і Я пробачу тих, які не розуміють різниці між добром і злом. Але якщо ви свідомо берете участь у глобальному плані по знищенню життя, будучи частиною цієї сатанинської групи, то ви є приречені. Ваше майбутнє було запечатано обітницею, яку ви склали звірові і вашим союзом з антихристом у скорому часі.

Позбавляючи життя невинних і нав’язуючи такі закони, ви відкрито протиставитесь одній з Моїх найважливіших Заповідей: «Не вбий». Коли ви плануєте геноцид у такому глобальному масштабі, ви чините діла диявола, і за це Я вас знищу.

Найперше Я вам даю попередження, а потім, якщо ці злі закони не будуть обмежені, ви не залишите Мені вибору. Землю буде трясти з такою силою, що вона поглине вас. Я вдарю кожен народ відповідно до числа невинних, яких вони вбили. Якщо б Я не втрутився, то дуже швидко звір пожер би усі народи, не залишивши жодного. Я хочу, щоб ви знали, що гріх заразив землю до такої степені, що залишилось лише мерехтіння Світла. Це Світло – Світло Бога, і воно є присутнім у Моєму Сині і Його Містичному Тілі. Ваші гріхи продовжують Його бичувати і ці муки будуть посилюватися, поки Його Церква не буде розіп’ята. Коли це станеться, зійде темрява, а потім прийде кінець.

Мій Гнів досяг своєї межі. Ваші молитви допоможуть пом’якшити деякі кари, які Я зішлю на цей невдячний світ і на тих злих грішників, але не всі, бо ці покарання мають статися, щоб Я міг зупинити ці плани по знищенню вас. Якби Я не спробував зупинити поширення цієї мерзоти, не було би каяття. Не було би сорому. Не було б усвідомлення факту, що Я, Бог Всевишній, творю життя і забираю його згідно Моєї Волі. Ніхто інший не має влади робити те саме.

Мій Гнів виявляв себе Моїм дітям впродовж віків, але дотепер ви витримали покарання, які Я зараз виллю на тих, які винні у введенні актів абортів.

Ваш Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.