789. Чума буде поширеніша за СНІД

AddText_05-24-08.23.45-930x620

Вівторок, 7 травня 2013 р. Божого, 22:35

Моя ніжно улюблена дочко, впродовж останніх двох днів ти відволіклася і дозволила собі бути відверненою від Мого Погляду. Чи ти не знаєш, що викликало це відвернення? Коли ти пропускаєш хоча б один день Євхаристійної Адорації, то будеш відтягнута і зневажена в Моє Ім’я, бо ти позбавила себе захисту, як Я тобі вказав. Моя вказівка полягала в тому, щоб ти продовжувала приходити до Мене щодня і відмовляла Найсвятіший Розарій [Вервицю], щоб Моя Матір могла покрити тебе захистом, якого ти потребуєш у цій Праці.

Так багато тих, які є близько Мене, набралися впевненості, яке веде їх до переконання, що жодна кількість страждань не зупинить їх від виконання Моєї Місії, але це буде можливим тільки тоді, коли ви будете взивати Мене, щоб Я вас провадив.

Моя дочко, початок чуми невдовзі буде видимий, коли Мій Отець зішле на землю кари на ті народи, які ображають Його і які дозволяють заподіювати зло і чинити несправедливість бідним невинним людям. Цю чуму буде видно на обличчі і ці язви не заживуть аж до кінця Великого Покарання. Чума буде поширеніша за СНІД і буде однією з перших ознак наступаючого Покарання. Воно буде супроводжуватися голодом на одній третині землі і відбудеться під час правління антихриста.

Коли правління антихриста пошириться як павутина, воно буде супроводжуватись серією покарань, вилитих на чотири сторони світу Рукою Мого Отця. Божественне втручання допоможе зупинити викрадання душ звіром через силу антихриста. Його послідовники будуть страждати від болісного покарання і воно буде видимим на їхніх обличчях через чуму. Вони не уникнуть цього суворого покарання як і ті, які здійснюють підступний обман у Моїй Церкві на землі.

Це Попередження надається тим, які сумніваються у Моїй Руці Справедливості, щоб вони нарешті зрозуміли, що люди страждатимуть так, як за днів Ноя, якщо вони відвернуться від Бога.

Остаточна зневага Мого Отця через гріхи війни і абортів стягне на людство найбільше Його покарання. Життя ненародженої дитини відбирається так жорстоко і без жодних докорів сумління і це каратиметься смертю тіла і смертю душі.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.