788. Матір Спасіння: Місія, яка тобі дана, є останньою ланкою в Остаточному Заповіті

Середа, 7 травня 2013 р. Божого, 17:00

Моя дорога дитино, Я відкрила тобі сьогодні, під час цього особливого об’явлення, таємницю Мого Серця і те, як воно переплетене з Найсвятішим Серцем Мого улюбленого Сина. Моє Серце б’ється в унісон з Його Серцем і як Співвідкупителька, Я буду працювати, щоб привести якомога більше Божих дітей в Нову Еру Миру.

Як Божій Матері, Мені була дана влада над звіром, а всім тим, які благають Мене про допомогу, буде даровано великий захист від нього. У зв’язку з цією особливою силою, даною Мені Моїм Сином, буде зроблена кожна спроба, щоб зганьбити Моє Ім’я під час правління звіра. Буде організовано публічні заходи, щоб вшанувати Моє бажання об’єднати усіх Божих дітей. На жаль, не всі з них поважатимуть Правду.

Я відкрила Правду в Ля Салетт, у Франції і у Фатімі, в Португалії, але багато хто не розуміє, що саме Я пояснювала. Незабаром передбачені пророцтва стануть реальністю, а потім ненависть, яку злий дух має до Мене, проявлятиметься в особливих обрядах, які ображатимуть Бога.

Мій Син створив дуже особливий план, в якому була розроблена найменша деталь, щоб гарантувати те, що світові буде надана Правда про ворогів Бога. Він робить це, тому що тільки Правда може врятувати людський рід. Якщо діти Божі підуть за брехнею і стануть причетними до обману, який закладений в плані антихриста, то вони відвернуться від Мого Сина і свого власного спасіння.

Місія, яка дана тобі, Моя дитино, є останньою ланкою в Остаточному Заповіті, який Мій Син повинен завершити з послуху Моєму Отцю, Богу Всевишньому. Вона буде інструментом, за допомогою якого душі будуть врятовані від хватки сатани і його злої армії на землі. Саме тому ненависть, проявлена до вас через слова, вчинки та дії інших, буде лютою і жорстокою. Гнів, проявлений проти вас, не буде схожий на жоден інший, і ви повинні розуміти, що цього і слід було очікувати. Праця Мого Сина в ці часи отримає гострий спротив і Йому та Його Церкві на землі доведеться терпіти остаточне Розп’яття перед Воскресінням, яке обіцяне всім, які вірять в Мого Сина.

Ненависть є реальною, і злий дух спрямує проти тебе, Моя дитино, розум навіть вибраних душ і візіонерів. Ніколи не засмучуйся щодо себе та тих душ, бо страждання Мого Сина вдесятеро гірші. Тут йдеться про Мого Сина, Спасителя і Відкупителя людства, Який помер за гріхи людини, Якого досі ненавидять з великою пристрастю, породженою гнівом та організованою сатаною. Саме Мій Син є ціллю таких нападів, і коли вони тебе поливають образами, Моя дитино, то знову і знову бичують Його.

Ви повинні усі піднятися і чинити так, як говорить вам Мій Син, оскільки ви були вибрані, щоб сформувати Його Армію Залишку. Якщо ви страждаєте в Його Ім’я, це є на Славу Божу і для спасіння людства. Коли Нове Небо і Нова Земля стануть одним, страждання припиняться і усі співатимуть хвалу Богові.

Ваша улюблена Мати

Матір Божа

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.