790. Моїм заповітним бажанням є, щоб ви шукали душі молоді

Четвер, 9 травня 2013 р. Божого, 22:45

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Любов до тих молодих людей з кожного народу, кольору шкіри і віросповідання, які не визнають Мене, є вічна. Мій смуток за тими Моїми малими душами є дуже глибокий. За них потрібно молитися, особливо зараз. Я заберу їх без вагань до Мого Милосердя, якщо ви попросите Мене про це через цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [106]

Милосердя для молоді, яка не визнає Бога

Дорогий Ісусе, візьми під Свій Захист душі тих Божих дітей, які не знають Тебе, не визнають Твоєї Любові і не приймають Твоєї Обітниці.

Вилий на них Свою Благодать Навернення і даруй їм Вічне Життя.

Будь милосердний до всіх тих, які не вірять в Твою Присутність і які не будуть шукати розкаяння за свої гріхи.

Амінь.

Моя улюблена Армія Залишку, Моїм заповітним бажанням є, щоб ви шукали душі молоді, агностиків і тих, які не вірять в Бога. Вони є вашим пріоритетом. Я прошу вас притягнути всі народи, віросповідання, кольори і релігії під Мій Захист. Коли ви приведете до Мене ті душі, Я дам їм великі Дари і обіцяю їм спасіння.

Важливо, щоб ви не ігнорували тих, які не цікавляться своїм спасінням. Вони є загубленими душами, за якими Я сумую і Я йтиму за ними у кожен куточок, кожну щілину і кожну країну, доки не притягну їх до Мого Царства.

Запам’ятайте це прохання. Запам’ятайте, що Моїм бажанням є дотягнутися до тих, які не знають Мене і до тих, які не хочуть знати Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.