780. Ці Мої Слова ви почуєте знову в Останній День. Запам’ятайте їх

Неділя, 28 квітня 2013 р. Божого, 17:40

Моя ніжно улюблена дочко, цього разу Я прийшов, щоб попередити тебе про зраду тих, які оточують тебе у цій Місії. Багато буде змушених відвернутися від Місії, і ти ніколи не повинна бігти за ними. Я ніколи не бігав за тими, які переслідували Мене. Натомість Я пожертвував Себе, як Агнець на заколення, щоб спасти душі.

Спостерігай зараз, як лжепророки, призначені сатаною, невдовзі будуть прийняті в лоно тих, які називають себе служителями Бога. Їхні пророцтва, всі з яких заперечують Правду, будуть використані для того, щоб зганьбити тебе. Нехай жодна людина ні на секунду не думає, що Мої Послання, дані світові, щоб підготувати людство до Мого Другого Пришестя, не будуть розірваними на шматки.

Моя дочко, ти повинна ігнорувати ці перешкоди. Я зміцню тебе завдяки твоєму послуху, бо ти маєш обмаль часу, щоб забезпечити, що Ласки, які Я виливаю на людство, отримають усі.

Мої правдиві пророки, здебільшого, не знають Святого Письма і пророцтв, даних світові через Моє Милосердя. Вони не потребують цитувати уривки зі Святої Біблії, тому що Я не прошу їх цього робити. Моє Слово дане таким, яким воно є. Моя Свята Біблія є Священна. Не дозволено вихоплювати з неї уривки для того, щоб обґрунтувати яке-небудь Божественне Одкровення. Коли Я даю Послання, пророк пише те, що Я йому диктую. Я ніколи не попрошу його копіювати фрагменти, дані світові Моїми апостолами.

Я більший за всіх тих, які служать Мені. Моє Слово є Священне. Мої Дари для вас дані вам для того, щоб підготувати ваші душі, і саме тому всі правдиві пророки отримують молитви, які запалюють бажання з’єднатися з Моїм Серцем.

Переслідування, які ви будете зносити, триватимуть і стануть ще гіршими. І саме тоді, коли ви будете думати, що більше не можете терпіти, Я доведу світові Мою Божественну Присутність. Терпіть, Моя малеча, з гідністю. Не бороніть Мого Слова, хоч би як спокусливо це не виглядало, навіть якщо вам є представлена зла брехня.

Ті, які знають Мене, будуть також знати, коли слова не походять від Мене, бо Я живу в їхніх серцях. Проте сатана такий підступний, що може копіювати Мене, але тільки за одним винятком. Він ніколи не зможе визнати, що Я прийшов у Тілі, або що Моє Тіло присутнє у Святій Євхаристії.

Мій Дух зараз поширюється і буде продовжувати підніматися проти сил зла. Кожен демон буде знищений Моїми Ангелами, аж поки не залишиться жодного з них в Останній День.

Ці Мої Слова ви почуєте знову в Останній День. Запам’ятайте їх.

«Я Є Початок і Кінець. Я прийшов, як і обіцяв, щоб принести вам Вічне Життя. Підніміться всі, які віруєте в Мене, і прийміть Правду. Прийдіть до Мене. Нехай Воля Мого Отця царює над Новим Небом і Новою Землею. Радійте, бо Я приношу мир і єдність для всіх, чиї імена записані у Книзі Життя. Мій Остаточний Заповіт сповнився. Моє Царство прийшло. Підніміться і прийміть Руку Бога».

День, коли ви почуєте ці Слова, стане днем, коли ви дізнаєтесь Правду.

Не дайте себе ошукати, бо тільки Бог і Дари Божественного Одкровення можуть принести вам любов, мир, радість і навернення, які очистять світ через ці Послання. Вони є Даром. Вони призначені для того, щоб показати вам правдивий шлях до вашого законного Спадкоємства. Прийміть їх з милосердям і вдячністю у вашій душі.

Ваш улюблений Ісус

Спаситель людства

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.