779. Ви повинні щодня запитувати себе, чи схвалив би Бог ваші сьогоднішні вчинки?

Субота, 27 квітня 2013 р. Божого, 13:20

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен пояснити кожній людині, яка в цей час живе на землі, значення відведеного їй часу. Я ніколи не втручаюся у волю людини, бо це – один з найбільших Дарів, даних людству, і він ніколи не може бути забраним. З іншого боку, сатана від самого початку втручається у вільну волю людини та неухильно старається поневолити людський розум і викрасти душу.

Тому злі духи шукають власне вільну волю, яка дана людині. Але так само через вільну волю людини можна відчинити двері до Мого Царства. Оскільки ви є тілесними, а отже смертними, тому тільки зараз ви маєте час для приготування до Вічного Життя. Ви ніколи не повинні забувати про це. Ви повинні бути готовими у будь-який час, тому що так само, як Мій Отець дав вам життя, Він може також і забрати його у будь-яку мить, будь-якого дня.

Якщо ви повинні були б померти зараз, сьогодні, чи ви готові були б постати переді Мною? Чи знаєте ви, що помилки та дії, які ви вчинили, і ненависть, яку ви проявили до вашого ближнього, будуть виявлені переді Мною? Щоб отримати Вічне Життя, ви повинні знати, що вам потрібно зараз, сьогодні, зробити, щоб очистити себе в Моїх Очах.

Тим, які, з одного боку, потурають гріху і ранять інших, а з іншого – моляться і стверджують, що ведуть життя присвячене Мені, Я кажу наступне. Щогодини ви завдаєте Мені болю своїм лицемірством. Щоденно ваша душа щораз більше віддаляється від Мене. Ви повинні дотримуватися Десятьох Заповідей саме так, як вони були дані Моїм Отцем, або ж ви не можете сказати, що є вірними Мені.

Так багато душ не входить до Неба, і багато мусять терпіти очищення, необхідне для того, щоб бути гідними увійти до Мого Царства. Але набагато більше душ є вкинуті у вічну темряву. Так багато впродовж кількох хвилин по своїй смерті на землі усвідомлюють, як вони образили Бога. Якими ж вони тоді є переляканими і повними смутку. У цю мить вони збагнули, що їхній час для покаяння вже минув, і що на цьому етапі для них вже є занадто пізно.

Чому ви не розумієте, що смерть може настати у будь-яку мить? Ви повинні знати, що коли ображаєте Бога, ви повинні прагнути змінити свою поведінку, щоб віднайти мир. Коли ви уникаєте гріха і постійно намагаєтеся змінювати своє ставлення до інших, тільки тоді ви знайдете правдивий мир. Коли у ваших душах є мир, який може прийти тільки тоді, коли ви боретеся з гріхом і каєтеся за ваші злі вчинки, тоді ви стаєте ближчими до Бога.

Щодня ви повинні запитувати себе, чи схвалив би Бог ваші сьогоднішні вчинки? Відповідь знатимете у вашому серці.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.