754. Я прагну забрати вкінці понад сім мільярдів Божих дітей додому, до їхнього Вічного Раю

Вівторок, 2 квітня 2013 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, на Моїх послідовників посилюється тиск, щоб відкинути ці Святі Послання. Багато з Моїх послідовників будуть введені в оману і не приймуть ці Послання за Мої. Керуючись, на їхню думку, благими намірами, вони докладуть всіх зусиль, щоб відтягнути людей від Мене, бо переконані, що охороняють Мою Церкву.

Я Є Церква і поки Мої висвячені слуги захищатимуть Моє Вчення, Доктрину, Мої Таїнства і Мою Святу Євхаристію, ми є як Один. Ті, які змінюють ці Закони, включно з лідерами Моєї Церкви, не є частиною Моєї Церкви. Ці зміни ще не оголошені, та коли це станеться, то наступить велике лихо.

Ви, які маєте сумніви, будь-ласка, не відкидайте Мене. Хоч в певний спосіб ви Мене приймаєте, однак разом з тим викликаєте сльози в Моїх Очах. Ви не можете Мене зараз бачити, але невдовзі ви відчуєте Мою Божественну Присутність.

Я закликаю усіх вас підготуватись до цього великого світлого майбутнього, яке Я приготував для вас. Небо радіє, бо Святий Дух невдовзі зійде і проникне у ваші серця з любов’ю і розпізнанням. Так багато душ будуть врятовані, такою великою є Моя Любов. Я ніколи не здамся. Ви страждатимете в Моє Ім’я, але забудете про це, як тільки станете біля Воріт Мого Нового Царства. Ви всі об’єднаєтесь в одну родину.

Я говорю про тих, які є загублені для Мене, але Моїм найбільшим наміром є вилити Моє Милосердя на якнайбільшу кількість осіб. Прийдіть до Мене і дозвольте Мені запевнити вас у величі Моєї абсолютної Любові і Співчуття до кожного з вас. Ті, які відкидають Мене, а в деяких випадках ненавидять Мене, будуть огорнуті Моїми Обіймами, і Я заспокою їхні бідні серця і просвітлю їхні душі. Я стану їхньою єдиною надією, коли, вкінці, вони зрозуміють, що темна стежка, яку вони обрали, не пропонує нічого, окрім нещасть і страху.

Я виллю на цілий світ Моє Божественне Проміння, повне Милосердя, і незабаром очищу все людство, щоб воно могло бути швидко забране до Мого Царства. Мій час вже майже надійшов, тому Я очікую на той день, коли Мій Отець передасть Мені ключі від Мого Царства.

Вкінці, коли остаточний Завіт сповниться, Я прагну забрати понад сім мільярдів Божих дітей додому, до їхнього Вічного Раю. Це і є обіцяне вам ваше остаточне Спадкоємство. Не відкидайте його, бо накличете на себе відчай, якого ви повинні боятися, і якщо ви відвернетеся від Мене, то прийде час, коли Я не зможу нічого більше зробити, щоб врятувати вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.