755. Я прийду знову в Останній День. Але Я не буду ходити по землі передчасно

Середа, 3 квітня 2013 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена дочко, Сила Мого Голосу через ці Послання лише за два роки досягла так багато країн, що мільйони душ будуть зараз допомагати рятувати душі своїх братів і сестер.

Боже Слово, запалене через цей Заклик з Небес, буде поширюватися усіма вашими синами, дочками, братами і сестрами по всьому світу. Швидкість цієї Місії, яка бурею охопила світ, живиться Силою Святого Духа.

Так багато мов, так багато народів, так багато душ вхопилися за Мою Руку Милосердя і Я веду їх до Вічного Життя.

Мій Отець пообіцяв світові Книгу Істини на Кінець Часів. Він завжди дотримується Своєї Обітниці. Жодна людина не могла знати змісту Книги Істини, бо вона не була для вашого розуміння. Лише пророк Даниїл отримав її зміст, але Мій Отець велів йому не розкривати її таємниць.

Зараз, Моя дочко, тобі, як останньому пророкові, відкривається її зміст, і через Слово Боже вона принесе великий плід. Книга Істини дається світові, щоб врятувати людство від неминучої загибелі. Вона є рятівним Даром для душ. Вона приносить з собою незвичайні Благодаті. Вона приносить вам Правду, вона не лише пригадує вам Моє Вчення, але й готує вас до нападів на Мою Церкву, результатом чого буде знищення душ.

Книга Істини також виявить вам, Мої улюблені послідовники, План Мого Отця, щоб допомогти вам здійснити належні приготування, необхідні для входу у Новий і Славний Рай на землі. Без Книги Істини, ви, Мої учні, були б подібними до ягнят, яких ведуть на заріз. Адже ви повинні знати, що вашій вірі в Бога буде кинуто виклик і буде докладено багато зусиль, щоб стерти з лиця землі усі Мої, Ісуса Христа, сліди.

Коли люди будуть позбавлені Божої Правди, вони повернуться в іншу сторону, щоб шукати потіхи. Жодна людина на землі не може жити без віри у щось, що обіцяє життя. На жаль, багато людей женуться за фальшивими доктринами, які звернені до їхніх слабкостей. Самолюбство означає, що релігії і так звані духовно-просвітницькі секти відкликуються до жадібності людських сердець. Самозадоволення не веде ні до Бога, ні до Правди. Потім ці бідні душі, які не вірять у будь-яке життя після земного життя, вештаються нещасливі, без надії у своїх серцях.

Сила Мого Святого Духа, грім Мого Голосу, чуда, які Я буду виявляти, і докази правдивості цих Послань здобудуть мільйони душ.

Моя Присутність покриває землю, і це викликає багато ненависті, оскільки сатана отруює розум Моїх послідовників. Моя Присутність є у Кивотах по всьому світу, у Моїх Церквах, у словах усіх вибраних пророків. Але Моя Присутність у цих Моїх останніх Посланнях до людства приведе до глобального навернення.

Ви ніколи не повинні забувати Мою Обітницю. Я прийду знову в Останній День. Але Я не буду ходити по землі передчасно. Моє Попередження закликає вас зараз прислухатись до пророцтв. Будь-яка людина, яка видає себе за Мене або будь-яка людина, яка говорить вам, що Ісус ходить по землі в людському тілі, є брехуном.

Мій Час прийде тоді, коли Я зійду з Небес саме в такий спосіб, в який Я вознісся в Мій останній день на землі.

Ваш Ісус

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.