752. Сьогодні Я приношу світові великі Благодаті

Неділя, 31 березня 2013 р. Божого, 18:40

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні Я приношу світові великі Благодаті, оскільки Я втішаюся тією вірою, яка існує, попри випробування і горе, які в цей час повинні зносити Божі діти у світі.

Сьогодні Я відновлюю обличчя землі і наповнюю Моїм Святим Духом душі тих, які вірять в Мене, їхнього улюбленого Ісуса Христа, Відкупителя всього людства. Радійте та ігноруйте муки, які насилає на вас сатана. Натомість впокоріться переді Мною і складіть всю свою довіру на Моє Милосердя, і Я захищу вас від кривди.

Ви маєте знати, що вся Влада належить Мені. Злий дух і ті, яких він поневолив, не мають жодної влади наді Мною. Але їхній вплив знищить багатьох з тих, які залишать себе відкритими на обман звіра.

Моє Царство чекає на вас у всій своїй Славній Величі і цей час вже майже поруч із вами.

Поширюйтесь, Мої послідовники, помножуйте групи і проголошуйте Слово Боже, Правду, яка міститься у Святій Біблії. Ви повинні повернутися до Євангелія і пригадати людям його зміст, тому що там знаходиться Слово Боже.

У ваших країнах буде введено багато нових законів, через які Книга Мого Отця стане недоступною. Вам ніколи не можна приймати цих законів, тому що вони відкидають Мене. Якщо у вас не буде доступу до Мого Вчення, то ваші діти не будуть знати Мене. Коли Моє Вчення, Божі Закони, будуть заборонені, тоді ви зрозумієте, що ваші уряди керуються рукою сатани.

Ви не можете дозволити на те, щоб вас зробили рабами. Ви не повинні піддаватися абсурдним законам, які заперечують вашу вільну волю. Ніколи не забувайте, що ви народилися з Даром вільної волі – Даром від Бога.

Кожна людина, яка відбирає вашу вільну волю, відкидає Бога. Кожен уряд чи народ, який відмовляє вам у вільній волі свідчити про Бога, керується сатаною. Ви, Мої улюблені послідовники, були обмануті через сатанинські впливи тими народами, які контролюють ваші банки, уряди і доступ до продовольства.

Надійде час, коли вони принесуть вам ще більші страждання, ніж зараз, але раптово і несподівано прийде сувора кара, в результаті якої ці уряди і їхня сила стане марною. Боже втручання буде швидким, і ці злі секти повзтимуть на колінах та кричатимуть від жаху через кару, яка впаде на них за їхні злодіяння.

Ви, Мої улюблені послідовники, повинні довіряти Мені і залишатися сильними. Сьогодні Я благословляю вас особливим Даром – Даром Витривалості. Ви будете знати, що отримали цей Дар, бо ваша терпеливість буде невичерпною. Ваша рішучість виконувати Мою Святу Волю здивує навіть вас самих, бо коли надійде час відкрито дати своє свідоцтво про Моє Друге Пришестя, у вас не буде жодного страху. Натомість ваша любов до Мене буде проявлятися у вигляді особливої любові до ваших братів і сестер. Ви побачите їх такими ж маленькими, якими вони виглядають в Очах Мого Отця. Ваші серця будуть переповнені любов’ю і це викличе у вас тремтіння, бо ви відчуєте у своїх серцях любов навіть до тих ворогів, які управляють вашими країнами під командуванням звіра.

Ця любов буде навертати душі тих, які несуть в собі ненависть. Ваші молитви за ці душі уділять їм звільнення від кари, з якою їм інакше довелося б зустрітися в день покарання, коли Я прийду судити.

Цей Дар Витривалості, який Я даю вам, врятує душі, тому що кожен Дар, який Я приношу, має лише одну мету, а нею є спасіння всіх душ, щоб ви могли поєднатися як одна свята родина в Новому Раю на землі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.