729. Матір Спасіння: Молитовні Групи Хрестового Походу врятують мільярди душ

Неділя, 10 березня 2013 р. Божого, 18:00

Моя дорога дитино, в цей час, коли Святе Боже Слово голосно гримить, щоб попередити людство про необхідність підготовки їхніх душ, ти будеш почуватися ще більш самотньою та відокремленою.

Діти, ви повинні зараз просити Мого улюбленого Сина підтримати вашу відвагу під час тих темних днів, місяців і років, які чекають на вас. Ви маєте радіти, бо багато душ, натхненних Святим Духом, відповіли на Заклик Мого Сина, Ісуса Христа. Він вас настільки сильно любить, що це викликає в Мене, Його улюбленої Матері, сльози радості. Те, як Він поширюватиме Своє Милосердя, знаходиться за межами вашого розуміння і Він притягне до Свого Серця навіть тих, які погорджують Ним.

Невдовзі відбудеться Його Велике Друге Пришестя, тому ви повинні віддати славу Богові. Для того, щоб підготуватися, ви повинні якнайчастіше приступати до Таїнства Примирення і продовжувати молитися за душі.

Хоч Бог є Всемогутній і Його Слава стане повністю зрозуміла, коли ви станете свідками Його Другого Пришестя, ви, Його Армія Залишку, повинні допомогти Йому в Його плані порятунку людства.

Молитовні Групи Хрестового Походу врятують мільярди душ, а тому ви повинні поширюватись і зростати чисельно. Божа Благодать виливається на всіх Його дітей, які беруть участь у цих молитовних групах. Вони будуть бронею, яка захистить людство від переслідувань, запланованих антихристом.

Ніколи не здавайтеся, діти. Залишайтеся в стані Благодаті повсякчас і продовжуйте дотримуватись вказівок Мого Сина. Він вас ніколи не залишить, така велика Його Любов до вас.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.