730. Бог Отець: Зараз лютує битва між Моєю Ієрархією та підвладними звіра

Вівторок, 12 березня 2013 р. Божого, 14:38

Моя найдорожча дочко, Небеса плачуть від смутку в цей жахливий день, передбачений так давно тому.

Ціле людство постане зараз перед найбільшим обманом з усіх, які були створені звіром.

Сльози Мого Сина, чия смерть на Хресті дала свободу Моїм дітям, падають зараз в агонії на цілий світ у цей час.

Мій Гнів ще стримується в цей час, але Моя Лють велика. Дуже швидко обман стане зрозумілим для всіх тих, які були призначені Моїм Сином пасти Його овець на землі. Зараз лютує битва між Моєю Ієрархією та підвладними звіра.

Битва буде болючою, але невдовзі покарання, яке настане після жорстокого переслідування, таємно спланованого ворогом та його прибічниками, знищить цю гниль.

Я закликаю всіх Моїх дітей звернутись до Мого Сина і скласти в Ньому всю свою довіру в цей час.

Будьте відважними, Моя малеча, бо цей біль буде короткотривалим. Тим, які йдуть слідом за звіром і лжепророком, буде дано розуміння через Силу Моєї Руки, щоб привести їх назад до Серця Мого Сина. Якщо вони відкинуть цей Дар, то загинуть і терпітимуть ті ж самі муки, яких зазнає самозванець, який буде вкинутий у безодню навічно.

Коронацію лжепророка будуть святкувати всі масонські угрупування в кожному куточку світу, які планують остаточний етап переслідування всіх Моїх дітей.

Ті, які святкуватимуть з ним і які ще нічого не знають, з часом відчують ще більший біль, ніж ті, які вже зараз знають Правду.

А зараз очікуйте, з мужністю і надією, бо це все має статися ще до того, як об’явиться Славне Царство Мого Сина.

Ви повинні запевнити свою вірність Моєму улюбленому Синові повсякчас і відмовитись приймати брехню. Якщо, в якийсь момент, вам буде запропоновано взяти участь у новій формі Меси [Богослужінні], то знайте, що вона буде найбільшим прокляттям, якого сатана будь-коли завдав Моїм дітям.

Знайте, що Небеса керуватимуть вами і коли ви приймете той біль з гідністю, то допоможете Моєму Синові сповнити Остаточний Заповіт.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.