728. Ще до того, як надійде Страсна П’ятниця багато душ почнуть розуміти, що Моє Попередження для людства вже висить над світом

Субота, 9 березня 2013 р. Божого, 21:45

Моя ніжно улюблена дочко, ще до того, як надійде Страсна П’ятниця багато душ почнуть розуміти, що Моє Попередження для людства вже висить над світом.

Як тільки ви станете свідками мерзоти, тоді Правда цих Послань стане дійсно зрозумілою.

Зберіть своїх людей, об’єднайтесь в молитві, бо темні хмари покриють землю. Покарання будуть відміряні людству, коли воно буде занурюватись у безодню байдужості і апатії до Божого Слова.

Ті, які відвернулися від Дарів, даних людству через Мою Смерть на Хресті, будуть пробуджені і побачать, якими абсурдними є їхні душі в Моїх Очах. Невдовзі вони побачать, що їм було дано короткий час для покаяння. Бо Моя терпеливість є великою, а Мій смуток глибоким. Настільки гіркими є їхні серця, що вони не тільки уникають Мене, їхнього улюбленого Ісуса, але й відкидають Дари, до яких Я надаю їм вільний доступ.

Вони є настільки обманутими, що повірили у свої власні фальшиві ілюзії, що світ належить їм, байдуже, який спосіб життя вони обирають, не дбаючи про те, щоб вгамувати свою гонитву за задоволеннями. Вони більше не зможуть використовувати цей світ як свій, бо це лише тимчасовий стан. Невдовзі вони опиняться в новій реальності і для багатьох з них це не буде Мій Новий Рай.

Моє втручання вже близьке і Мій План по спасінню світу невдовзі стане повністю відомим. Гординя є вашим найлютішим ворогом і найбільшою вадою сатани. Коли хтось засуджує іншого, робить йому зауваження і вказує на нього пальцем, пред’являючи йому обвинувачення в Моє Ім’я, то він впав жертвою гріха сатани.

Це гріх гордині приведе людство до упадку і занурить багато душ у вогонь Пекла.

Не падайте жертвами цього прокльону злого духа і мовчіть, якщо ви не погоджуєтеся з тими, які голосно викрикують брехню проти Мене, яка виливається з їхніх уст, навіть коли знаєте, що вони не говорять Правду. Ви повинні опустити очі і просто проголошувати Моє Слово.

Захищайте Мене тільки через ознайомлення світу з тим, що знаєте про Мій План порятунку душ. І навіть тоді, коли ці душі, які вважають, що їхні знання про Мене дають їм право настановляти інших і вимагати від вас відповіді, ви ніколи не повинні захищати Мене, наводячи аргументи.

Невдовзі багато світових подій будуть шокувати більшість людства. Навіть найбільш байдужі люди, які проживають своє життя у вакуумі світських амбіцій і які присвячують мало часу на духовні речі, почнуть усвідомлювати, що багато чого змінилося. Вони будуть знати, що ці зміни знаходяться за межею їхнього розуміння і це приведе їх до того, що вони більше відкриються на Слово Боже.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.