726. Молитва може врятувати людство і врятує його

Четвер, 7 березня 2013 р. Божого, 11:05

Моя ніжно улюблена дочко, важливо, щоб Мої учні на землі зрозуміли, як молитва може врятувати людство і врятує його. Сила молитви, особливо молитва Святого Розарію, яка робить звіра безсильним, не може бути недооцінена. Щоб зберегти більше душ, ви також повинні відмовляти Вервицю до Божого Милосердя.

Виберіть Молитви Хрестового Походу, які Я даю вам, і відмовляйте їх так, щоби ви могли зосередитись на різних проханнях в кожній молитовній групі. Якщо, наприклад, ви будете відмовляти молитву Хрестового Походу про Благодать Захисту, то зробіть це в такий спосіб, щоб молитовна група зосередилась цього дня на виборі Молитов Хрестового Походу, які взивають Божого захисту для душ. Потім, в інший день, зосередьтеся на виборі молитов, які дані вам для захисту священиків і духовенства.

Ці молитовні групи Хрестового Походу, коли сформуються по всьому світу, стануть тією необхідною зброєю, щоб перемогти супротивника в значно більших напрямках, ніж ви собі можете уявити.

Я буду продовжувати давати вам Дари нових молитов, які принесуть з собою чимало чудес. Без такого втручання Я не зміг би врятувати душі, яких так прагну.

Ідіть і плануйте молитовні зустрічі Хрестового Походу, опираючись на поданий вам формат, поділіть молитви на частини, завдяки чому ви зможете зосередитися на конкретних намірах. Немає потреби спільно відмовляти всі молитви, хоч Я наполягаю, щоб ви відмовляли їх якнайбільше щотижня.

Ви приносите Мені таку велику радість і втіху, Мої дорогі послідовники. Я даю вам Моє благословення, силу і відвагу у ваших подальших зусиллях з порятунку душ. Я люблю вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.