Молитва Хрестового Походу [26]

esa-1

Відмовляйте Святий Розарій [Вервицю], щоб допомогти врятувати свій народ

Мати Спасіння: “Ця Молитва [Святий Розарій] настільки важлива, що повинна зараз стати Молитвою Хрестового Походу у своєму власному праві.”

Молитва Хрестового Походу 26 – це Святий Розарій, що відмовляється, як звичайно.

Ісус та Марія в багатьох Посланнях просять нас відмовляти Святий Розарій щодня і якомога частіше.

Зазвичай традиційно відмовляються три частини Розарію – Радісні, Страсні та Славні Таїнства, якщо є така можливість. Можна також додати Світлі Таїнства. Для тих, які відмовляють одну частину Розарію, існує розподіл Таїнств Розарію на дні тижня.

Радісні Таїнства – в понеділок і суботу

Світлі Таїнства – в четвер.

Страсні Таїнства – в вівторок і п’ятницю.

Славні Таїнства – в середу і неділю.

 

Матір Божа закликає нас в Посланнях, щоб ми щоденно відмовляли Святий Розарій за свій народ.

 

Молитва перед Розарієм

О Царице Святого Розарію, ти зволила об’явитися у Фатімі, щоб розкрити трьом дітям пастушкам скарби Благодатей, укритих в Розарію.

Розпали моє серце щирою любов’ю до цієї молитви, щоб розважаючи над Таїнствами нашого Відкуплення, які в ній пригадуються, я міг збагатитися її плодами і вимолити мир для світу, навернення для грішників і Росії, а також Благодаті, про які Тебе прошу в цьому Розарію [назвіть своє прохання].

Прошу Тебе про це задля більшої прослави Божої, задля Твого більшого почитання, а також задля добра всіх душ, а особливо для моєї власної душі.

Амінь

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь

Вірую в Єдиного Бога, Отця Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, від Отця родженого перед всіма віками. Бога від Бога, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас, людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день згідно з Писанням, і вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа Животворного, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. І в єдину, святу, вселенську й апостольську Церкву. Ісповідую одне Хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

 на великих зернятках:

Отче наш, що єси на небесах. Нехай святиться Ім’я Твоє. Нехай прийде Царство Твоє. Нехай буде воля Твоя, як на небі так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні. І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь

на малих зернятках 10 x:

Радуйся Маріє, благодаті повна, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого Ісус. Свята Маріє, Мати Божа, молись за нас грішних, нині і в годину смерті нашої. Амінь

на кінець кожного десятка:

Слава Отцю і Сину і Святому Духові як було на початку і тепер і повсякчас і навіки вічні. Амінь

О мій Ісусе, прости нам наші гріхи, рятуй нас від пекельного вогню, візьми до раю всі душі, а особливо ті, які найбільше потребують Твого Милосердя.

67dbe70f54e74ba5bdacb31a8c3b01de

 

вибрати і натиснути

Радісна частина Святого Розарія з розважаннями з Книги Істини

Світла частина Святого Розарія з розважаннями з Книги Істини

Скорботна частина святого Розарія з розважаннями з Книги Істини

Славна частина Святого Розарія з розважаннями з Книги Істини

Аудіозапис  Святого Розарія з розважаннями з Святого Письма

Розарій латинською мовою з Папою Бенедиктом XVI

 

 

photo1688304693 (5)

Перше Радісне Таїнство – Благовіщення .
«Мої дорогі діти, коли Бог вибрав Мене на Матір Свого Єдинородного Сина, Я змогла прославити Бога і послужити Йому тим, що привела на світ довгоочікуваного Месію. Я була просто Його покірною слугинею, так само як і зараз.
Завжди пам’ятайте, що коли ви служите Богові в Його Плані принести Вічне Спасіння для цілого світу, то ви є просто Його слугами. Служіння Богові вимагає глибокого почуття смирення. Іншого способу немає.»
Матір Спасіння (Книга Істини, 25 березня 2014 р.) (1085)

Друге Радісне Таїнство  –  Відвідини св.Єлизавети.
«Я втекла за втіхою до Єлизавети, знаючи, що вона була благословенна розумінням, даним їй Святим Духом. Я і Мій улюблений чоловік шукали цей притулок миру, в той час як ми були настільки приголомшені знанням того, що мало надійти.»
Матір Спасіння (4 січня 2014р.) (1013)

Третє Радісне Таїнство  – Народження Господа Нашого Ісуса Христа.
«Коли наблизився Мій час, всілякі перешкоди, підлаштовані злим духом, були розміщені перед нами на кожному кроці. Перед нашим лицем грюкали дверима, люди, яких ми знали, уникали нас і ми були вигнані в пустелю. І так ми опинились без даху над головою, в притулку, придатному лише для тварин, коли Святий Месія прийшов у світ, наче жебрак. Без церемоній, без коронації, без визнання. Там було лише декілька людей, що залишились, аби втішати Мене у Моїй самотності. Але потім, коли народився Мій Син, всі почуття тривоги покинули Мене. Все, що Я відчувала – це любов до найбільшої Божественної Присутності. Мир, нарешті, запанував у Моєму Серці.»
Матір Спасіння (4 січня 2014 р.) (1013)

 Четверте Радісне Таїнство – Жертвування в храмі .
«Послух Божому Слову є обов’язковим, якщо ви хочете жити як справжні християни. Якщо ви проповідуєте Його Слово, то ви повинні практикувати те, що Мій Син проповідував – любити один одного, ставитись до інших так, як ви би очікували, щоб вони ставились до вас, почитати Бога через Святі Тайни, як Він вас навчав.»
Матір Спасіння ( 21 червня 2014 р.) (1158)


П’яте Радісне Таїнство – Знайдення Дитяти Ісуса в храмі   
«Я дещо надмірно опікала Мого Сина і коли Він загубився на зворотньому шляху з Єрусалиму, Мене охопив жах. Відчуття втрати заполонило кожну клітинку Мого тіла і Я не могла заспокоїтися, поки не знайшла Його. В той день, коли Я знайшла Його в Храмі, де Він говорив і проповідував старійшинам, Я зрозуміла, що з цього моменту Я повинна тільки служити Йому і бути послушною кожному Його Бажанню.»
Матір Спасіння ( 21 червня 2014 р.) (1158)


photo1688304693 (6)

Перше Світле Таїнство — Хрещення Ісуса в Йордані                  
 “Мій Отець, за Святим Наказом Якого Я промовляю до світу, доручив Мені зробити це Попередження. Приготуйтеся до зустрічі зі Мною віч-на-віч, бо незабаром Небеса розійдуться і Вогонь Святого Духа перебуватиме над вами. Ті, у кого чутливі серця і душі, наповнені любов’ю до інших, будуть нагороджені Дарами, які Я принесу у той день зі Собою.” Ісус Христос ( 4 лютого 2015 р.). (1325)

Друге Світле Таїнство  – Чудо на весіллі в Кані Галилейській                                      
  “Ви повинні усі піднятися і чинити так, як говорить вам Мій Син, оскільки ви були вибрані, щоб сформувати Його Армію Залишку. Якщо ви страждаєте в Його Ім’я, це є на Славу Божу і для спасіння людства. Коли Нове Небо і Нова Земля стануть одним, страждання припиняться і усі співатимуть хвалу Богові.” Матір Спрасіння ( 7 травня 2013 р.). (788)

Третє Світле Таїнство  – Проповідування Царства Божого і заклик до покаяння                                                                                               
 ” Будьте хоробрими, Моя малеча, бо Моє Величне Царство невдовзі буде вашим і ви разом з вашими сім’ями житимете у Моїй Святій Волі. Коли Моя Божественна Воля здійсниться поміж вами, світ, який складається з Неба і землі, стане одним. Коли ми станемо одним, більше не буде болю та смутку, бо гріх буде повністю викорінений.” Бог Отець, 21 липня 2014 р. Б.

Четверте Світле Таїнство  – Преображення Господнє                               
 “Усім вам, які поширюєте навернення, будуть надані особливі Ласки і буде зарезервовано дуже особливе місце в Царстві Мого Отця. Тепер ідіть і дозвольте Святому Духові наповнити ваші душі, щоб допомогти Мені рятувати людство.
Я люблю вас усіх. Кожен з вас займає місце в Моєму Пресвятому Серці. Жоден з вас, включаючи грішників, не буде виключений з Моєї битви за те, щоб врятувати душі. Ісус Христос ( 10 травня 2011 р.). (80)

Пяте Світле Таїнство  – Встановлення Пресвятої Євхаристії           
 “Я Є Присутній у Найсвятішій Євхаристії через Акт Переісточення. Я дуже чітко пояснив це Моїм апостолам під час Тайної Вечері. Тоді чому ж так багато з вас не приймає цей великий Дар, даний вам такою великою ціною? Це є Мій Дар для вас. Мої Тіло і Кров зміцнять вашу душу. Моя Божественна Присутність підтримує вашу душу і уділяє всім, які приймають Мою Святу Євхаристію, особливу Благодать, яка наблизить вас до Мене.
Коли ви будете складати Мені товариство під час Євхаристійної Адорації, Я виллю на вас найбільші Дари. І невдовзі ви переконаєтесь, що вас буде важко відтягнути від Мене і Я стану ближчим до вас. Ваше серце буде переплетене з Моїм Найсвятішим Серцем.
Ви ніколи не повинні забувати про Силу Моєї Святої Євхаристії, бо вона підтримує у світі Світло Моєї Присутності.” Ісус Христос ( 2 червня 2013 р.) (811)

 


photo1688304693 (7)

Перше Страсне Таїнство  – АгоніяІсуса в Гетсиманському саду.

  “Моя Агонія в Саду відновлюється знову і Мій біль від страждань подвоюється.
Я страждав за гріхи людства, не лише за тих, які тоді жили, а й за тих, які відкидають Мене сьогодні. Ті, які відкидають Мене сьогодні, ранять Мене найбільше, бо Я помер за їхні гріхи. Вони так нічого і не навчилися.” Ісус Христос (30 травня 2012 р., посл.446)
  “Як Я страждав у цьому Саду. Як Я благав у Мого Отця полегшення. Яким розбитим було Моє Серце, коли злий дух показав Мені, яким буде кінець світу. Він глузував з Мене, насміхався наді Мною, плював на Мене і знущався, коли показував Мені душі Моїх ворогів, які одного дня скажуть світові, що служать Моїй Церкві.” Ісус Христос (13 листопада 2014 р., посл. 1266).

Друге Страсне Таїнство  – Бичування Ісуса.
   “Я був кинутий на землю, Моє Лице притиснули до землі, копали, били, а Мій одяг зірвав cатана. Він мучив Мене понад Мої людські сили і до межі фізичної витривалості тіла. Незважаючи на це, Я отримав сили продовжувати іти назустріч Моєму неминучому Розп’яттю, яке жахало Мене. Моя Любов до людей витіснила Мій людський страх.” Ісус Христос (13 листопада 2014 р.,посл. 1266)

Третє Страсне Таїнство  – Коронування Ісуса терновим вінком.
  “Коли вони роздягнули Мене донага, то хотіли принизити Мене ще більше і тому одягнули на Мене червоне лахміття, яке ледь прикривало Мене, щоб ще більше осквернити Моє Тіло. Але коли вони насадили терня, як голки, на Мою Голову, то цим вони заявили, що Син Людський є самозванцем і тому не гідний визнання. Вони вирвали Моє Око з очниці, але біль був несуттєвим у порівнянні з їхнім свідченням, що Я не був прийнятий як Спаситель Божих дітей.” Ісус Христос (13 листопада 2014 р.) (1266)

Четверте Страсне Таїнство  – Ісус несе важкий хрест на Голготу .
   “Коли Я ніс Мій Хрест, Я не міг зробити цього самостійно. І він був такий важкий, що Я міг зробити тільки один крок за один раз і йшов дуже повільно. Моє Тіло було зранене в багатьох місцях і через втрату Крові Я багато разів непритомнів, таким слабким Я був. Я був засліплений на одне око, а терня на Моїй Голові викликало проливання Крові з Моїх Ран, яку потрібно було весь час витирати тим, які ішли поруч зі Мною. В іншому випадку Я не міг би зробити ще одного кроку вперед.” Ісус Христос (13 листопада 2014 р., посл. 1266).

Пяте Страсне Таїнство  – Розп”яття Ісуса.
   “Як тільки Я віддав Свій останній подих, Мій Отець наслав чорні хмари, а також громи і блискавки.
Буря, яка настала, була таких вражаючих розмірів і така несподівана, що Мої глядачі вже не сумнівалися, що Я дійсно був Відкупителем, посланим Богом Отцем.
Я відкриваю це тобі, Моя дочко, як Дар для тебе, взамін за величезний акт страждання, який ти Мені пожертвувала.
Скажи Моїм дітям, що Я не шкодую про Мої Муки на Хресті.” Ісус Христос ( 29 березня 2012 р. ). (384)

 


photo1688304693 (8)

Перше Славне Таїнство  – Воскресіння Ісуса Христа   
 ” Мої діти, Воскресіння Мого улюбленого Сина є найважливішим Даром, а це означає, що Вічне Життя може бути дане всім Божим дітям.
Через воскресіння з мертвих Мій Син знищив смерть. Смерть не матиме більше влади над вами, якщо ви цього забажаєте. Життя, яке було вам дане, незабаром зміниться, так як буде лише одне життя в Бозі.” Матір Спасіння (30 березня 2012 р.) (386)

Друге Славне Таїнство  – Вознесіння Ісуса Христа       
” Коли Мій Син стояв на горі, якраз перед самим Його Вознесінням на Небо, Його учні були збентежені та налякані через розлуку, яка на них чекала. Багато з них панікували і просили Мого Сина не залишати їх. Він втішав їх, терпляче пояснював, що ця розлука буде лише тимчасовою і що Він пошле їм допомогу. Під допомогою Він мав на увазі Дар Святого Духа. Тоді Він сказав їм: «Не бійтеся, бо з допомогою Того, Кого Я пошлю вам, ви не будете самотні. Я завжди буду з вами у Вигляді Святого Духа» Матір Спасіння (22 грудня 2013 р.) (1000)

Третє Славне Таїнство  – Зіслання Святого Духа     
 “Щоб отримати Дар Святого Духа, ви повинні стати малими в Очах Мого Сина, як мала дитина….Я закликаю всіх Божих дітей, особливо тих, які вірять в Мого Сина, щоб просили Мене, свою Матір, дозволити Мені підготувати їх до цього великого Дару…Пам’ятайте, діти, приходити до Мене, вашої Матері, щоб Я допомогла вам відкрити душі для прийняття цього прекрасного Дару.
Коли ви отримаєте цей Дар, Я візьму вас до Мого Сина.
Бо лише тоді ви будете дійсно готовими до наступного кроку на сходинках духовної досконалості.” Матір Спасіння. (22 серпня 2012 р.) (528)

Четверте Славне Таїнство  – Внебовзяття Пречистої Діви Марії       
  “Це життя в мить ока перейде в Нове Життя, новий відновлений Рай. Цей час на землі може бути повний випробувань, тиску, стресів, злетів і падінь, і ви не можете порівняти його з миром і славою того життя, яке очікує на всіх тих, що Мене люблять.” Ісус Христос (12 лютого 2013 р.) (706)

П’яте Славне Таїнство  – Коронація Пречистої Діви Марії у небі   
 “Моя дорога дитино, Я є ваша Мати, Цариця Небесна. Я виливаю особливі Ласки на усіх тих, які взивають до Мене, щоб Я заступалася за вас від вашого імені і просила Мого Сина захистити вас. Усе Небо молиться за людство в цей час, щоб перехід у новий світ без кінця був спокійним.” Матір Спасіння,19 жовтня 2014 р.Б. (1246) ” Я бажаю, щоб було відомо, що Я була призначена не тільки Царицею Неба, але і Царицею над дванадцятьма колінами Ізраїля. Дванадцять народів будуть царювати у Новому Єрусалимі. Дванадцять зірок на Моїй короні, якою увінчав Мою голову Мій улюблений Син, Ісус Христос, під час Моєї Коронації, означають саме це пророцтво. Кожна з цих зірок представляє один з дванадцяти народів, які розвинуться в Судний День.” Матір Спасіння (1 грудня 2013 р.) (983)16:31

 


Аудіозапис Святого Розарія 

фото1688310284

 

Радісна частина

Світла частина

Скорботна частина

Славна частина

 

 


461d208cbf06a695463e72f288ce0ae1

 

Розарій латинською мовою

Signum crucis    (Знак хреста)

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen.

Credo in unum Deum, Patrem omnipotentem, factorem caeli et terrae,visibilium omnium et invisibilium. Et in unum Dominum Iesum Christum, Filium Dei unigenitum, et ex Patre natum ante omnia saecula. Deum de Deo, Lumen de Lumine, Deum verum de Deo vero, genitum non factum, consubstantialem Patri; per quem omnia facta sunt. Qui propter nos homines et propter nostram salutem descendit de caelis. Et incarnatus est de Spiritu Sancto ex Maria Virgine, et homo factus est. Crucifixus etiam pro nobis sub Pontio Pilato, passus et sepultus est, et resurrexit tertia die, secundum Scripturas, et ascendit in caelum, sedet ad dexteram Patris. Et iterum venturus est cum gloria, iudicare vivos et mortuos, cuius regni non erit finis. Et in Spiritum Sanctum, Dominum et vivificantem, qui ex Patre Filioque procedit. Qui cum Patre et Filio simul adoratur et conglorificatur: qui locutus est per prophetas. Et unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam. Confiteor unum baptisma in remissionem peccatorum. Et expecto resurrectionem mortuorum, et vitam venturi saeculi. Amen.

Pater noster    (Отче наш…)

Pater noster, qui es in caelis, sanctificetur nomen tuum; adveniat regnum tuum; fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie; et dimitte nobis debita nostra, sicut et nos dimittimus debitoribus nostris; et ne nos inducas in tentationem, sed libera nos a malo. Amen.

Ave Maria     (Радуйся, Маріє…)

Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum. Benedicta tu in mulieribus et benedictus fructus ventris tui, Iesus.

Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae. Amen.

 

Doxologia    (Слава Отцю…)

Gloria Patri et Filio, et Spiritui Sancto. Sicut erat in principio, et nunc et semper, et in saecula saeculorum. 

 

Аудіозапис Розарія з Папою Бенедиктом XVI

Радісні таїнства

 

Світлі таїнства

 

Скорботні таїнства

 

Славні таїнства

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.