717. Найбільшою помилкою, якої ви можете припуститись, це вважати, що тільки зачерствілі грішники будуть вкинуті у вогонь Пекла

Неділя, 24 лютого 2013 р. Божого, 22:00

Моя ніжно улюблена дочко, коли світ зазнає Попередження, то розділиться на дві частини.

Одна частина буде складатися з тих, які прийняли Сповідь і чиї душі були огорнуті Святим Духом. Від цього дня їхнє навернення буде повним і тому вони страждатимуть від рук тих, які відкидають Мою Руку Милосердя.

Друга частина складатиметься з тих зачерствілих душ, які є вірними звірові і які навмисно і в повній свідомості того, що роблять, запродали свої серця і душі сатані. Бо вони вірять в так званий рай, який він їм пообіцяв і який, безперечно, не існує. Їхнім призначенням є вічні страждання у вогні Пекла.

Є також і ті душі, які не вірять ні в Бога, ні в Мене, свого Спасителя, Ісуса Христа. Багато з них не приймуть Мого Милосердя. Вони не будуть дбати про стан своїх душ, бо переконані, що це не має значення. Це атеїсти – багато з них є люди доброго серця, але вони вважають, що мають контроль над своїм життям, а їхня гонитва за світськими захопленнями надасть їм підтримку в цьому житті і цього буде достатньо, щоб осягнути мир і задоволення, але очевидно так не буде, бо це не можливо, доки гріх не буде викорінений.

Їхня впертість призведе до того, що коли вони не зміняться і не приймуть Мене, Ісуса Христа, то не зможуть піти до Мого Отця. Вони не будуть допущені до Раю, який Він створив для всіх Своїх дітей.

Найбільшою помилкою, якої ви можете припуститись, це вважати, що тільки зачерствілі грішники будуть вкинуті у вогонь Пекла. На жаль, всі ті, які відкидають Бога, не можуть бути близько до Бога, ані не можуть бути змушені прийняти Його. Їхня вільна воля – це великий Дар, даний їм Богом. Вона не може бути примусово забрана в них за будь-яких обставин. Це їхня власна вільна воля буде диктувати їм їхню долю. Або вони виберуть Мою Руку і увійдуть до Раю, або приймуть брехню, посіяну в їхньому розумі сатаною, який запечатає їхнє призначення.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.