716. Так, Моє Слово є для всіх, але поширення Моїх Послань пов’язано з величезною відповідальністю

Субота, 23 лютого 2013 р. Божого, 11:50

Моя ніжно улюблена дочко, Я даю світові Книгу Істини для кожної душі в кожному народі. Це є Дар для людства, але знай наступне.

Я даю тобі, Моя дочко, виключне право вирішувати, як вона повинна бути перекладена, розповсюджена і опублікована з метою захисту цієї справи. Все, що стосується публікації цих Послань, може бути зроблено тільки з твого особистого дозволу. Це є Моє бажання і кожна людина, яка не виконує Моїх вказівок, даних тобі, і публікує Мої Послання для отримання прибутку, немає Мого Благословення.

Так, Моє Слово є для всіх, але поширення Моїх Послань і те, як публікується Книга Істини, пов’язані з величезною відповідальністю. Пожертвувань робити не потрібно, оскільки доходи від книжок повинні бути використані для фінансування друку інших книг та витрат на публікацію всіма мовами.

Ти, Моя дочко, будеш постійно атакована за послух Мені в цій Справі. Ти будеш звинувачена у спробі отримати прибуток від цієї справи, хоч будеш знати, що це є неправдиво і що це неможливо.

Ті, які нападатимуть на тебе в цій справі найбільше, будуть ті, які хочуть отримати прибуток або скористатися в якийсь спосіб з Мого Слова і будуть злитись, коли ти не дозволиш їм контролювати цю Працю.

В зв’язку з цим Я заявляю, що нікому не було надано права поширювати Моє Святе Слово у вигляді книги – тільки тобі, Моя дочко. Проте під Моїм керівництвом ти можеш надати дозвіл тим, які хочуть допомогти тобі через інтернет сторінки та через друкування документів. Але вони можуть це зробити лише тоді, коли попросять і отримають від тебе дозвіл на таку діяльність.

Моє Слово є Священне, і належить виявляти цілковиту повагу до Моїх побажань та вказівок для людства. Ви, Мої послідовники, повинні поступати так, як Мій пророк Марія вас просить і поважати її прохання щодо публікації Моїх Послань. Якщо ви атакуєте її щодо цієї Праці, то ви ображаєте Мене, вашого Ісуса.

Від вас, Мої послідовники, вимагається виконувати Мою Святу Волю повсякчас, незалежно від того, яка виникне ситуація. Я проваджу Мою дочку Марію. Вона була вибрана на пророка Кінця Часів. Я говорю через неї. Її голос стає Моїм. Її смуток і біль є Моїми. Її любов до інших є Моєю Любов’ю. Її радість походить з Мого Найсвятішого Серця. Її рука ведена Моєю. Її розуміння способу, в який Я хочу, щоб Моє Слово було почуте, походить від Мене.

Моя дочка отримала ці Дари з Неба не випадково. Слухайте те, що вона говорить вам і ви можете бути впевненими, що це буде походити від Мене.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.