706. Це життя в мить ока перейде в Нове Життя, Новий відновлений Рай

Вівторок, 12 лютого 2013 р. Божого, 2:19

Моя ніжно улюблена дочко, так багато людей у світі є несвідомі своєї духовності. Вони настільки поглинуті справами, які стосуються їхнього повсякденного життя, роботи, їхньої ролі як батьків, їхніх зусиль, щоб здати іспити і здобути освіту, що забувають про своє життя після закінчення їхнього часу на землі.

Це правильно, що вони роблять все можливе в питаннях відповідальності, щоб прогодувати і одягнути себе, але коли вони занедбують своє духовне благополуччя, то відмовляють собі в найбільших Дарах, які чекають на них.

Багато забувають, що Мій Отець може забрати життя в будь-який момент. Якщо душі не готові, вони будуть дуже шкодувати про це і можуть не увійти до Неба, коли прийде час перейти від цього життя до наступного.

Тим, які ведуть інтенсивний спосіб життя, дуже важко застановитись над тим, що відбудеться, коли цей наданий їм Богом час добіжить до кінця. Багато дивляться на смерть з жахом, а не як на щось, про що хотіли б подумати. І в такий спосіб вони відкидають Мене, їхнього Ісуса, і свій шлях до Царства Мого Отця. Я, Ісус Христос, є єдиною дорогою до осягнення Вічного Життя – життя, якого ви не знаєте.

Я прагну сказати вам, що існує прекрасне життя для всіх Божих дітей, яке чекає на них. Теперішнє життя є важливим, бо спосіб, в який ви проживаєте своє життя, дане вам на землі, визначить ваше майбутнє.

Ви ніколи не повинні думати про смерть як про кінець. Натомість думайте про неї як про початок нового і прекрасного життя. Час, який ви проводите на землі, є випробуванням. Це є випробуванням і в багатьох відношеннях – вигнанням. Народжені грішниками – ви також помрете грішниками. Але це будуть ті грішники, які люблять один одного, які ставляться до інших з любов’ю і повагою, які проживають своє життя на Мій Образ і які можуть багато на що очікувати.

Через Моє велике співчуття до всіх Божих дітей Я роблю великі винятки для тих душ, які блукають загубленими і дезорієнтованими. Я шукаю душі, які не хочуть мати нічого спільного зі Мною і торкаюсь їхніх сердець, щоб вони відчували співчуття до інших.

Багато хто не розуміє, як Я дію в їхніх серцях, але Я це роблю, щоб притягнути їх до Себе. Я прибігаю до кожної душі, яка Мене взиває, навіть якщо вона не впевнена в Моєму Існуванні. Натомість Я відповідаю і вислуховую всі наміри. Я Є Люблячий Бог. Я не схильний до швидкого гніву. Я Терпеливий. Я очікуючий. Я Вірний. Я Всемилосердний. Я Є Тим, Хто очікує на всі душі, щоб розпізнали Мій Заклик, бо невдовзі вони матимуть незначні сумніви щодо того, Чий Голос вони чують, який притягує їх відчути Божу Любов.

Це життя в мить ока перейде в Нове Життя, новий відновлений Рай. Цей час на землі може бути повний випробувань, тиску, стресів, злетів і падінь, і ви не можете порівняти його з миром і славою того життя, яке очікує на всіх тих, що Мене люблять.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.