705. Багато хто вважає, що Пекло є лише місцем з народного фольклору

Понеділок, 11 лютого 2013 р. Божого, 12:30

Моя ніжно улюблена дочко, Моє Серце прагне порятувати від тортур Пекла тих людей, які здійснюють страшні гріхи.

За кожний смертний гріх, який було зроблено, душу роздиратиме пекучий біль, ніби вона зроблена з плоті. Крики тих душ, повних болю і жаху, роздирають Моє Серце, коли їх тягнуть в глибини Пекла.

Моє Серце вкрите важкими ранами і Я відчуваю жахливий біль через ці бідні душі. Багато людей, які сьогодні живуть на землі, перебувають у страшній небезпеці. Бо чимало осіб переконані, що смертний гріх є лише незначним недоліком і в результаті він буде виправданий. І тоді вони продовжують йти шляхом самознищення. Якщо вони не помічають скоєних ними важких гріхів, то терпітимуть осудження, палаючи впродовж вічності у смертельній агонії.

Так небагато людей вірить в існування Пекла. Багато хто вважає, що Пекло є лише місцем з народного фольклору. Так багато переконаних в тому, що Бог не допустив би існування такого місця, а також в тому, що всі гріхи, якими б серйозними вони не були, будуть прощені. В такому стані речей Я звинувачую тих Моїх висвячених слуг, які протягом десятиліть здійснювали помилки, піддаючись тиску світського світу. Ця брехня означає втрату багатьох мільярдів душ. І хоч для цих душ є вже занадто пізно, все ж іще є час на порятунок тих, які сьогодні відзначені плямою смертного гріха.

Ви повинні молитися, щоб ці люди були захищені від зловісної чарівності сатани, який тішиться від думки про їхню долю. Моє Світло може вилитись і виллється на них, коли вони відкриють свої очі на правду про гріх. І хоч вони мучать Мене своєю нечестивістю, все ж немає жодного з них, хто не відчуває дискомфорту чи розпачу через власні гріхи. Попри те, що багато з них знає причину цього занепокоєння, все ж нічого з тим не роблять і продовжують потурати і виправдовувати свої гріхи. Деякі люди роблять це, бо вони оточені темрявою брехні, яка вкорінена в їхню культуру. Ця брехня сприяє прийняттю гріха.

Допоможіть Мені врятувати їх за допомогою цієї Літанії «Ісус до людства».

Літанія [5]

За спасіння тих, які перебувають в смертному гріху

Ісусе, врятуй всіх грішників від пекельного вогню.

Пробач почорнілим душам.

Допоможи їм побачити Тебе.

Витягни їх з темряви.

Відкрий їхні очі.

Відкрий їхні серця.

Покажи їм Правду.

Врятуй їх.

Допоможи їм почути.

Звільни їх від гордині, похоті і заздрості.

Захисти їх від зла.

Вислухай їхні благання про допомогу.

Схопи їх за руки.

Притягни їх до Себе.

Врятуй їх від обману сатани. Амінь

Допоможіть їм, Мої послідовники, щоденно прохаючи Мене, щоб Я простив їх за жахливі образи, які вони кидають у Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.