663. Матір Спасіння: Не всі приймуть свободу. Багато стануть на сторону злого духа і відкинуть Мого Сина

Середа, 2 січня 2013 р. Божого, 16:29

Моя дитино, багато речей і подій буде зараз відкрито світові, які необхідні для того, щоб очистити Божих дітей.

Важливо, щоб серця всіх були відкриті на Правду Святого Божого Слова. Якщо вони не відкриють свої серця, то не будуть здатними прийняти Правду про Мого Сина, обіцяну людству.

Він прийде вдруге, і то невдовзі, щоб повернути Своє Царство на землі. Воно буде вирвано зі злої хватки сатани. Всім Божим дітям буде запропонована свобода, якої вони потребують, щоб стати єдиними з Моїм Сином.

Не всі приймуть свободу. Багато стануть на сторону злого духа і відкинуть Мого Сина. Вони будуть настільки слабкими, що не приймуть Його Обітниці і будуть продовжувати гнатися за світовими амбіціями.

Я прошу вас, діти, бути щедрими до тих душ. Вони не тільки відкинуть Милосердя Мого Сина, але будуть також переслідувати і висміювати ті хоробрі душі, які піднімуться і будуть проголошувати Правду про Бога.

Діти, щоденно перебувайте на молитві і віддайте Моєму Синові будь-які свої сумніви і страхи, які можете мати. Він вас любить і хоче полегшити ваш сум і біль. Прийдіть до Мене, вашої улюбленої Матері, і Я проситиму Його, щоб Він зміцнив вас у вірності до Нього.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.