661. На тобі буде зосереджено багато ненависті

Понеділок, 31 грудня 2012 р. Божого, 19:25

Моя ніжно улюблена дочко, тягар, який був покладений на тебе, посланця, висланого, щоб приготувати шлях до Мого Другого Пришестя, стає щораз важчим.

На тобі буде зосереджено багато ненависті і багато хто, в тому числі священики всередині Моєї Церкви, будуть намагатися знищити тебе.

Так само буде і з тими, які поширюють Мої Послання. Їх також будуть словесно атакувати, як носіїв Правди.

Це є час, коли ви повинні перебувати на самоті і просто продовжувати робити те, що потрібно, щоб якнайбільше людей мали доступ до цих Послань.

Коли Моє Святе Слово почне досягати багатьох закутків, гнів проти Нього поглибиться. Коли будуть критикувати ці Послання, а в деяких випадках їх вважатимуть єрессю, ви повинні рухатися далі. Тримайтеся разом і не слухайте цього отруйного пустослів’я, яке будуть кидати у вас.

Залишайтеся сильними і мужніми. Тримайтеся по Моєму боці, коли ми підемо цією дорогою на Голготу. Не допускайтеся помилок під час виконання цієї важкої Місії, яка була передбачена, бо вона буде дуже важкою для багатьох з вас.

Я благословляю вас усіх і застерігаю, щоб ви не хвилювалися, коли атаки ставатимуть все гострішими. Це через Моє Святе Слово вам буде виявлено так багато ненависті. Це ціна, яку треба заплатити за спасіння душ, в тому числі тих, які будуть найбільше вас мучити.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.