659. Ніколи не бійтеся Мене, тому що Я приходжу з миром

Субота, 29 грудня 2012 р. Божого, 19:36

Моя ніжно улюблена дочко, Я ще раз кажу всім вам, дорогі Мої учні: не бійтеся. Під час цих майбутніх подій, яких ви будете свідками і які можуть бути болючими, запам’ятайте ці Мої Святі Слова, які надаються вам зараз.

Моя Любов до людства є настільки великою, що Я легко пробачаю будь-який гріх, не дивлячись на те, яким він є образливим – якщо тільки грішник виявить щире каяття. Якщо ви дійсно любите Мене, то ніколи не бійтеся Мене, бо Я захищаю вас повсякчас. Так, ви будете страждати в Моє Ім’я, якщо підете за Мною. Але це є те, що ви повинні прийняти. Це та невелика ціна, яку ви маєте заплатити за Славу, яка чекає на вас.

Але ті, які крокують попереду Мене з помилковим переконанням, що вони не потребують Присутності Бога у своєму житті, повинні боятися. Ті грішники, які ніколи не виявлять каяття, бо вважають, що контролюють свою власну долю, впадуть у прірву. Цю пастку, розставлену для них злим духом, можна порівняти з цокаючим годинником, тому що з кожною хвилиною, в якій Мене відкидають, їхній час скорочується. Їхній час для спокутування своїх гріхів у Моїх Очах є коротким.

Знайте, що дві армії вишикувались до битви за душі, готуючись до війни. Час збігає, так що, будь-ласка, будьте готовими повсякчас.

Ніколи не бійтеся Мене, тому що Я приходжу з миром. Але стережіться звіра, якого будуть приймати як того, хто йде з миром, але який приходить, щоб знищити вас. Він, злий дух, і його послідовники на землі є тими, яких ви повинні боятися. Не Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.