575. Світло Бога присутнє у кожному з вас

Субота, 6 жовтня 2012 р. Божого, 23:05

Моя дорога дочко, щоб правдиво Мене любити, ти повинна дивитися на інших Моїми Очима.

Коли ти дивишся на іншу людину, дивись уважно і спробуй побачити в ній Мою Присутність, тому що Я присутній в усіх душах, навіть у почорнілих.

Я Є там. Подивись, і ти побачиш Мене. Це одна з самих незвичайних Ласк, наданих Моїм Предвічним Отцем кожному з Його дітей.

Боже Світло присутнє у кожному з вас.

Це є любов і кожна душа має здатність любити.

Якщо ви будете дивитися на інших Моїми Очима, то відчуватимете любов і це зворушить ваші душі так, що ви не зможете цьому опиратись. Ця любов є правдива, хоч ви не можете її побачити чи до неї доторкнутися. Вам також буде важко пояснити це іншим. Але вона там є.

Якщо б усі Божі діти могли почитати Божественну Присутність Мого Отця в світі в Його дітях, то на землі панував би мир. Шукайте любові і ви знайдете її.

Знайдіть час розважити над тим, що Я зараз вам скажу. Світло Божої Любові, як сяюча зірка, присутнє у кожній душі. У деяких вона світить яскраво, так що можна відчути огортаючу вас любов, яка пливе від цієї людини. В інших це всього лиш слабкий проблиск, який важко виявити, однак вона там є.

Коли ви дивитеся на інших, думайте саме так. Бог створив кожного з вас. В Його Очах ви є братами і сестрами. Коли Він бачить, що Його діти проявляють любов і повагу один до одного, це приносить Йому багато радості.

Коли ж вони б’ються між собою, завдають іншим важкі пережиття і страждання, то Він відчуває сильний біль. Він страждає, як кожен батько, коли Його діти не діляться Його Любов’ю – Любов’ю, завдяки якій вони були створені.

Також пам’ятайте, що коли ви раните інших, то раните Мого Отця. Він відчуває біль, якого ви завдаєте Його дітям.

Наступного разу двічі подумайте перед тим, як різко осудити іншого, або проявити свою ненависть щодо інших. Якщо ви так чините, то така поведінка не подобається Моєму Отцю.

Якщо хтось ранить вас, моліться за нього. Тому що коли виникає напруга і відсутність прояву любові між двома людьми, то це викликано злими духами.

Підніміться вище цієї спокуси. Любіть інших. Ставтеся до них з повагою. Подивіться на них Очима Бога. Якщо так будете чинити, то знайдете любов. Ви переконаєтеся, що вам буде легше жити один з одним і приймати недоліки один одного.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.