576. Матір Спасіння: Я плачу над ними кривавими Слізьми і Мені важко на Серці

Неділя, 7 жовтня 2012 р. Божого, 11:00

Моя дитино, будь-ласка, молися за Моїх загублених дітей, кількість яких зростає з кожним днем. Вони не вірують і не можуть увірувати в Мого Сина і відвертаються в іншу сторону.

Я плачу над ними кривавими Слізьми і Мені важко на Серці. Які ж вони є загублені і якими порожніми себе почувають.

Я молюся, щоб Бог у Своєму Милосерді швидко відкрив їхні затверділі серця.

Моя дитино, Попередження вже близьке. Мої діти повинні підготуватись. Ті, які уникають цих Святих Послань від Мого Сина і Мого Предвічного Отця, будуть змушені відповісти перед Богом.

Багато з них шкодили цій Місії і заохочували душі відвернутися від неї. Відтоді багато цих душ померло в стані смертного гріха. Якщо б вони прийняли молитви, дані людству через Молитви Хрестового Походу, то могли б бути врятованими.

Тим, які не приймають цих Послань, не можна співпрацювати зі злим духом, підриваючи Боже Слово. Ви повинні молитися за необхідну допомогу, щоб віднайти свій внутрішній мир.

Це було пророковано, що пророк Кінця Часів не буде прийнятий, попри те, що відбудеться багато навернень завдяки поширенню Божого Слова.

Це на ваш власний ризик ви відмовляєтеся від допомоги, яка в цей час посилається з Небес, щоб допомогти спасти ваші душі.

Не ображайте Мого Сина, відмовляючись слухати. Коли ви вже прочитаєте ці Послання з Небес, то можете пропустити їх повз вуха, але спочатку ви повинні їх вислухати.

Ваша вільна воля означає, що ви можете вибрати, якою дорогою бажаєте йти.

Ваша вільна воля не означає, що ви маєте право навмисно хулити проти Святого Духа.

Коли Попередження відбудеться, ви будете наповнені Світлом Правди.

Ваша душа буде просвітлена і ви побачите як добрі діла, так і погані вчинки, які зробили у своєму житті. На цьому етапі багато хто з вас прийме Божу Любов. На жаль, багато будуть занадто впертими, щоб визнати свої провини. Вони будуть відкинуті і жахливо страждатимуть.

Будьте готовими повсякчас. Час короткий.

Ваша улюблена Мати

Матір Божа

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.