574. Бог Отець: Моя Рука Справедливості чекає, щоб покарати ті уряди, які змовляються скривдити Моїх дітей

Четвер, 4 жовтня 2012 р. Божого, 14:55

Моя найдорожча дочко, Я хочу, щоб ти знала, що хоч світові і доведеться перенести велике очищення, яке не може бути приємним, та однак Моє Милосердя є велике.

Я Є океаном Милосердя і введу великі зміни, щоб забезпечити, що всі Мої діти будуть врятовані від катастрофи. Катастрофа, про яку Я вам говорю, викликана діяльністю прихованих сил зла у світі, які намагаються контролювати кожний народ задля своєї мерзенної користі.

Так багато душ відкидають Милосердя Мого улюбленого Сина. Так багато не визнають Його. Вони продовжують завдавати відчайдушних страждань тим, яких контролюють і відмовляються визнати, що їхні гріхи не залишаться непоміченими. Вони можуть боротися проти Сили Моєї Руки, але Моя Рука впаде на них і знищить їх.

З часом вони визнають Божу Силу, але для багатьох з них це буде занадто пізно.

Невдовзі все людство побачить кожний Мій Акт, в тому числі великі чуда. Я зроблю все, що зможу, в Моєму Великому Милосерді, яке поглине людство як великий океан, щоб його врятувати. Жодна людина не залишиться незаторкнутою Моїми Дарами.

Коли це відбудеться, Я буду переслідувати тих людей, які відштовхнуть Мене, хоч і знатимуть, Ким Я Є.

Пізніше ті світові лідери, які відмовляються впроваджувати Мої Божі Закони і які бичують землю своєю жорстокістю щодо Моїх дітей, будуть повалені. Тоді Я вже не дозволю їм втекти від Моєї Божої Справедливості.

В цьому Посланні вони були попереджені, щоб зупинитися. Вони повинні молитися за керівництво, якщо почуваються незручно чи перебувають під тиском, щоб вводити закони над народами, які призведуть до труднощів.

Саме тому Я даю їм зараз цей час, щоб вони припинили робити те, що вони роблять і благали Мене допомогти їм противитись цим огидним режимам, які були заплановані проти їхніх співвітчизників.

Вони знають, про що Я говорю.

Я Є Творцем людського роду. Я знаю кожного з Моїх дітей. Знаю, що вони бачать. Що відчувають. Що думають. Я також знаю тих з-поміж них, які присягнулися чинити дії, які завдають величезних страждань людям по цілому світі.

Моя Рука Милосердя чекає на вас, щоб повернути вас до притулку Мого Царства.

Моя Рука Справедливості чекає, щоб покарати ті уряди, які змовляються скривдити Моїх дітей. Вам не буде дозволено завдавати ці страждання.

Бо як тільки ви введете закони, які мають на меті контролювати тих, кому ви служите, які є огидними для Мене, тоді Я зішлю таке покарання, що ніхто не матиме жодних сумнівів щодо того, що було причиною цього покарання.

Ви є Моїми дітьми і це до Мене ви повинні звернутися за захистом. Без Мого захисту ви будете віддані на ласку сатані.

Тільки не забувайте, що він, сатана, ненавидить вас усіх. Однак через його потужні і підступні спокусливі методи, ви будете наслідувати його в гонитві за владою як невільники.

Якщо ви виберете владу на цій землі, яка може піднести вас і принести вам визнання поза межами доріг Бога, то ви будете відкинуті.

Це попередження дане вам, щоб забезпечити ваше розуміння того, що є лише один Творець. Тільки Один, Хто створив людство. Єдиний, Хто має владу покласти кінець усьому, що існує на землі.

Бог Всевишній

Творець всього видимого і невидимого

Bookmark the permalink.