573. Християнство атакують лише з однією найважливішою метою

Середа, 3 жовтня 2012 р. Божого, 13:30

Я Є твій улюблений містичний Наречений, Син Людський, народжений від Непорочної Діви Марії.

Моя ніжно улюблена дочко, всі ті огидні речі, свідком яких Я був у Гетсиманському Саду, коли наді Мною знущався злий дух, тепер розгортаються у світі на Моїх Очах.

Люди скрізь втратили свою віру. Вони блукають у морі помилок, перебуваючи у стані відступництва такого масштабу, якого світ ще ніколи не бачив.

Любов до ближнього померла.

Повага до потреб інших більше не вважається рисою, гідною подиву.

У сучасному світі жадібність, хтивість і заздрість панують над розумом багатьох людей. У них холодні серця, вони вже не цінують життя як таке і не переймаються вбивством. Приймають його, як щось очевидне.

Християнство атакують лише з однією найважливішою метою – щоб закони, які приймають гріх, були легко реалізовані у ваших країнах.

Одержимість фальшивими релігіями і фальшивими ідолами стала загрозливою.

Моя Церква розвалюється, а Мої висвячені слуги, у переважній більшості, не наголошують на небезпеці гріха і на Правді про Вічне Життя.

Ненависть, війни, жадібність, хтивість, заздрість і самолюбство пов’язані в один фальшивий стан – стан, який нічим не нагадує Правду Мого Вчення.

Тоді, у Гетсиманському Саду, Я знав, що Моя Смерть на Хресті не буде розглядатися сьогоднішнім поколінням такою, якою вона була. Це був біль, який немов меч, пронизив Моє Серце.

Жертва, яку Я склав для людини, щоб відкупити її в Очах Мого Отця, сьогодні не визнається. Як багато вони забули. Як багато їм ще не сказано. Все це пов’язано з гріхом толерантності, представленому світові, як щось добре.

Війни і ненависть поширюються як вірус, бо вони плануються злим духом. Біль Моїх послідовників поєднається з Моїм болем, коли вони стануть свідками блюзнірств, які будуть вивергатися з уст тих керівників урядів, які будуть йти слідом за брехнею, викарбуваною в їхніх душах сатаною.

Сатана і його демони є дуже сильними. Ніколи, навіть на мить, не припускай, що легко є послабити хватку, якій піддається особа, яка дозволила їм проникнути в свою душу. Вони не здадуться так легко і будуть перешкоджати тим душам, які хочуть звернутися до Мене, їхнього Ісуса по допомогу, бо вчинять їх безпорадними.

Для цих душ молитва буде тортурою. Слова не зможуть вийти з їхніх уст. Вони будуть відчувати повну відразу до думок про Мене. Вони намагатимуться з усіх сил, але це буде важким завданням.

Ті, які кажуть, що вони добрі люди, які не завдають шкоди іншим, але які у своєму житті не приймають Мене, Ісуса, нехай знають наступне. Ви не є послідовниками Христа. Якщо ви не прийдете до Мене, то ви не зможете бути прийняті до Царства Мого Отця.

Щоб увійти до Царства Мого Отця, необхідно приготуватися. Щоб відтягнути душі, сатана може діяти так швидко, що багато з них будуть захоплені зненацька.

Ці часи великого неспокою у світі і браку обізнаності про Мого Отця, Бога Творця всіх речей, можуть призвести до однієї речі – до катастрофи. Кари будуть вилиті на світ, щоб врятувати людство, щоб очистити людство.

Якщо люди не захочуть слухати, то не почують Правди.

Правда врятує не лише їхнє життя на землі, але дасть їм Вічне Життя.

Результатом неприйняття Правди буде смерть тіла і душі.

Настав час для людства, щоб зробити вибір. Я не можу примусити їх іти слідом за Мною. Незважаючи на всі Дари, Ласки і чуда, які будуть їм дані, вони і надалі будуть відвертатися.

Попри Моє Велике Милосердя, деякі з них надалі будуть вибирати смерть понад життя.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.