849. Останній пророк був посланий, тому прошу, не відкидайте цей Дар

П’ятниця, 19 липня 2013 р. Божого, 15:00

Моя ніжно улюблена дочко, коли ти тривожишся і почуваєшся нелюбленою через цю Місію, ти повинна знати, що Святий Дух завжди буде тебе зміцнювати. Ти ніколи не будеш в стані проголошувати чогось помилкового, бо на це немає дозволу Мого улюбленого Отця. Ти є пророком Кінця Часів і хоч Я знаю, що це тебе лякає, знай наступне.

Я, через Любов Мого Отця, уділяю світові велике Милосердя. Останній пророк був посланий, тому прошу, не відкидайте цей Дар, бо Мій Отець прагне обійняти усіх Своїх дітей і захистити їх від зла цього світу. Це є Дар, який має принести вам остаточне спасіння від жахливої кари.

Не відкидайте цей Дар пророцтва, це остаточне заступництво з Неба, щоб врятувати вас від лиха.

Ви, які не шануєте Мого Отця, а натомість почитаєте поганських богів, якщо не звернетеся до Єдиного Правдивого Бога, то ваші країни будуть стертими з обличчя землі. Ви, які почитаєте фальшивих богів, які обіцяють вам блискуче майбутнє і які звертаються до вашого марнославства, будете відтягнуті від Мене і потонете у нескінченному вакуумі – безодні, з якої ви ніколи не повернетесь.

Слухайте зараз усі. Я закликаю людство з Неба. Мій пророк робитиме лише те, що Я їй кажу. Вона кориться Мені, Божому Синові, Синові Людському, як і було передбачено. Вона не має свого голосу. Її слова є Моїми Словами. Її послух є вирішальним, згідно з Божим Наказом. Її послух означає, що їй не дозволено відкривати свої уста для захисту Слова Божого.

Всі передбачені події незабаром відбудуться. Якщо ви проігноруєте це попередження з Небес, то будете страждати більше, ніж необхідно. Якщо ви будете очорнювати ці Слова з Небес, то ви будете виставлені у всьому вашому соромі перед усім світом за те, що переслідували Мене.

Моє Слово правдиве. Моє Слово конкретне. Моє Слово дане, щоб захистити вас і врятувати вас від звіра, який руйнує ваше життя своїм зараженням. Будь-ласка, будьте сильними і втікайте геть від мерзенної брехні, яку він вам розповідає. Якщо вам важко на серці, прийдіть до Мене і Я принесу вам полегшення. Якщо ваше серце сумне, то Я обійму вас і принесу вам мир, щоб смерть ніколи не налякала вас знову.

Якщо ви сповнені гніву, який переростає у ненависть до цих Послань, знайте, що ви зазнали нападу царя брехні. Ви будете знати у своїх серцях, що коли ці Послання завдають вам болю і страждань, то це тому, що вони походять від Мене.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.