230. Фальшиві пророки намагаються відволікти вашу увагу від Мого Святого Слова

Середа, 26 жовтня 2011 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, прошу повідомити Моїх дітей, щоб вони остерігалися фальшивих пророків, які говорять в Моє Ім’я, але які поширюють слова, що не виходять з Моїх Уст.

Багато з тих самопроголошених візіонерів, які зовні мають вигляд і манери католиків та вірних інших християнських віровизнань, насправді є послідовниками Нью Ейдж.

Послідовники Нью Ейдж тепер будуть проникати у світ, щоб переконати Моїх дітей, що вони були направлені для проповідування Мого Святого Слова. Їхні слова будуть здаватися, на перший погляд, правдою. Мова, яку вони будуть використовувати, буде складною, водночас люблячою, добре продуманою, але під нею маскуватиметься брехня.

Це є Ера з’явлень лжепророків і багатьом з Моїх дітей буде важко відрізнити Правду від вигадки.

Моя дочко, в даний час ти є мішенню для цих візіонерів, які будуть намагатися відволікати твою увагу від Мого Святого Слова. Не дозволь їм цього, бо Мої діти будуть втягнуті у темряву, з якої їм буде важко потім вибратися.

Пам’ятайте про наступне. Ці лжепророки є також Моїми улюбленими дітьми, тому, прошу, моліться за них. На жаль, вони помилилися, вірячи в уявну ієрархію і у всесвіт, якого не існує.

Будьте обережні з тими, які звертаються до піднесених майстрів або коли хтось говорить про нову еру світла, де Бог Отець просто розглядається в іншому аспекті. Ці душі не ідуть в напрямку, вказаному Мною. Переконання, яких вони дотримуються, походять від шахрая. У багатьох випадках ці обмануті душі вважають, що вони отримують божественні послання. Саме так діє сатана. Його м’які, заспокійливі слова приносять різкий, холодний, але переконливо нудний перелік слів. Вони не походять від Бога Всевишнього.

Як Я вже раніше казав, Я промовляю до світу в простий спосіб. Не вживаю барвистої мови в образі холодного владного голосу. Стараюся не викликати страх у ваших серцях. Я просто намагаюся привести вас до Правди і важливості любити свого ближнього.

Як же важко є вам, діти, в ці смутні часи.

Моліться, моліться, щоб не стати жертвами серії брехні, яка буде поширюватися лжепророками. Якщо їхні повідомлення здаватимуться вам надуманими або важкими до розуміння та сіятимуть страх у ваших серцях, то вони є не від Мене.

Діти, залишайтеся зосередженими тільки на Мені. Маю вам багато чого сказати. Не дозволяйте собі відволікатися ні на хвилину, оскільки це перешкодить вам у порятунку душ, які так сильно потребують ваших молитов.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.