229. Бог Отець: Ви маєте відкинути темряву і прийняти Світло

Вівторок, 25 жовтня 2011 р. Божого, 15:30

Моя улюблена дочко, розкажи світові, що Я обіймаю усіх Моїх дітей. Все буде добре. Все тепер повинно залишатися в Моїх Святих Руках, як це і має бути.

Я наказую, щоб Мій Син знову був посланий у світ, щоб врятувати людину від руйнівної дії гріха. Це є Мій Божественний Акт Справедливості для вас, Мої дорогі діти, щоб могти відновити Моє Царство на Землі.

Страх не походить від Мене. Страх походить від темряви. Коли ви боїтесь Мене, то знайте, що це є темрява, яка огортає вашу душу, а не Моя Божественна Велич.

Щоб бути частиною Мого Царства, ви повинні відкинути темряву і прийняти Світло. Тим самим Світлом будете обдаровані через Божественний Акт Милосердя Мого Сина.

Моя Любов до усіх Моїх дітей настільки велика, що Я буду використовувати всю Мою Силу, щоб навернути душі в усьому світі. Моя Рука Справедливості впаде на ті душі, які Мене відкидають, але тільки після того, як будуть вичерпані усі засоби для об’єднання усіх Моїх дітей в усьому світі.

Царство Моєї Великої Слави незабаром об’явиться світові. Ніхто з вас, діти, не захоче відкинути Мого Славного Царства, яке запанує на землі в Новій Ері Миру.

Моліться за тих, кому буде важко прийняти Правду.

Бог Отець Всемогутній

Bookmark the permalink.