231. Очікуйте тепер на наше славне возз’єднання

Середа, 26 жовтня 2011 р. Божого, 22:00

Моя улюблена дочко, ти не повинна турбуватися через постійні напади на Мої Послання, яких завдають фальшиві візіонери.

Ти повинна знати, що коли Я говорю до вибраних посланців, то вони завжди будуть об’єктом ненависті. Коли тебе атакують, пам’ятай, що Я також був оскарженим. Моє Святе Слово розбирають, аналізують, піддають сумніву, критикують і заявляють, що воно є негідним, щоб виходити з Моїх Уст.

О, як мало Мої діти знають. Страх і підозра роблять їх сліпими до Правди. Водночас, ви будете здивовані, як легко Моє Слово відкидається на користь фальшивих повідомлень.

Оскільки Попередження вже висить над світом, в кінцевому результаті, всі Мої послідовники таки пізнають Правду. Це буде на тому етапі, коли вони приймуть Моє Слово для освячення своїх слабких душ. Як же Я їх привітаю і пригорну до Себе, коли їхні сльози любові та єдності змішаються з Моїми. Перед Попередженням вони ще будуть продовжувати сумніватися, але після того, як постануть переді Мною, вони вже не відречуться від Мене. Коли лише стануть переді Мною і побачать любов, яку Я маю до них, то вони не захочуть покинути Мене ні на мить, такою глибокою буде наша злука.

Очікуйте тепер на наше славне возз’єднання.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.