1001. Невдовзі ви побачите Мене у всій Моїй небесній Славі і тоді, врешті, зрозумієте Таємницю Моєї Божественності

Неділя, 22 грудня 2013 р. Божого, 15:56

Моя ніжно улюблена дочко, невдовзі світ підніметься і визнає Мою Присутність. Моя Присутність буде відчуватися у кожному народі, країні та в кожному домі і ніхто не буде заперечувати Моєї Присутності, хоч деякі не захочуть бути свідками Мого Втручання. Коли відбудеться Попередження, усі ви повинні визнати, що це є Велике Знамення з Небес. Воно підтвердить Любов, яку Бог має до всіх Своїх дітей.

Ваше одиноке відокремлення від Бога закінчиться того Дня. Ви, які бажаєте Захисту від смутку, присутнього нині у світі, знайте наступне. Я витру ваші сльози. Пробачу вам ваші гріхи. Я Благословлю усіх вас, навіть тих, які відвернуться від Мене, в надії, що вони прибіжать до Мене назад, щоб Я міг їх врятувати.

Світ належить Мені. Божі діти будуть зібрані разом і всі ті, чиї імена записані у Книзі Життя, будуть взяті в Мої Обійми. Моліться, щоб ті, які мають сумніви, позбулися їх, а ті, які знаходяться в жахливій темряві, попросили в Мене Милосердя, і щоб ті, які відкидають Мене, нарешті визнали Мене.

Ви ніколи не повинні дозволяти, щоб хулителі Мого Святого Слова відтягнули вас від Мене, вашого улюбленого Ісуса. Невдовзі ви побачите Мене у всій Моїй небесній Славі і тоді, врешті, зрозумієте Таємницю Моєї Божественності.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.