ВОСКРЕСІННЯ ДРУГЕ

Святе Письмо: А коли скінчиться тисяча років, буде випущений сатана з темниці своєї, і вийде зваблювати народи, що на чотирьох кутах землі, – Гога і Магога, збирати їх на війну, яких число – мов пісок моря.

І виступили на широчину землі і оточили табір святих і місто улюблене; і впав огонь від Бога з неба, і пожер їх; а диявола, що зводив їх, повержено в озеро вогню і сірки, де – і звір і лжепророк; і мучитимуться день і ніч на віки вічні.

Потім бачив я престол великий білий і того, хто сидить на ньому, що від обличчя його втекли земля і небо, і не знайшлося місця їм.

Бачив я і мертвих, великих і малих, що стояли перед престолом, і книги порозкривано; і інша книга розкрита, що є книга життя; і суджені були мертві – з написаного в книгах, по ділах своїх.

Море віддало мертвих, що в ньому, і смерть і ад віддали мертвих, що в них, і суджено кожного по ділах його.

І смерть і ад повержено в озеро вогню. Це є смерть друга, озеро вогню.

А якщо кого не знайдено в книзі життя записаного, вкинуто в озеро вогню.[Одкр.20.7-15]

Книга Істини

Друге Воскресіння невідоме людству і його деталі не були розголошені нікому, окрім пророків Даниїла та Йоана Євангелиста [Богослова]. Ці таємниці з часом будуть розкриті, оскільки на даний момент вони не є для вашого відома [Ісус, посл. 645 від 17.12.2012].

 

Цей Рай запропонує тисячу років миру, любові та гармонії. Після закінчення цього терміну настане Друге Воскресіння з мертвих. Тільки тоді Вічне Життя буде запропоноване всім тим душам, які випромінюють Боже Світло [Ісус, посл. 356 від 24.02.2012].

 

…Друге Воскресіння з мертвих, остаточна битва. На короткий період часу сатана буде звільнений разом зі своїми демонами. Тоді все зло буде знищено. Моє Милосердя, нарешті, буде остаточно представлено світу, в об’єднаних Нових Небесах і Землі. Тоді все буде об’явлене, коли таємниця Бога буде виявлена всім у своїй повній і остаточній Славі  [Ісус, посл. 581 від 12.10.2012].

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.