581. В Новому Раю у дванадцяти народів будуть різні рівні

П’ятниця, 12 жовтня 2012 р. Божого, 23:15

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Любов настільки потужна, що вона відчувається зараз тими, які не знають Бога.

Попри присутнє в світі зло, люди відчувають зараз у своїх серцях любов до інших, яка їх дивує і яка перебуває в протиріччі із зіпсуттям, яке присутнє в їхніх душах.

Ця хвиля любові так несподівано проникне в їхні душі, що багатьох приведе до сліз. Ці сльози любові, такі чисті в їхніх серцях, будуть розривати їх навпіл. Вони не будуть знати, чому вони її відчувають щодо своїх братів і сестер. Також вони будуть відчувати справжню і виняткову любов до їхнього Творця, Бога Отця. Однак вони не визнають, що Він Існує. Натомість багато будуть блукати і задавати собі питання: Чим є ця неймовірна, але потужна любов, яку я відчуваю в своєму серці? Як це можливо, якщо Бога немає? Як я можу відчувати цю любов, якщо я просто продукт еволюції, продукт частинок, які походять із землі?

Правда, Мої діти, є такою: ви не є частиною землі, відрізком часу. Ви є живе буття, жива душа, яка має здатність до Вічного Життя без кінця.

Ви страждаєте за гріхи Адама і Єви, ваших прабатьків. Ви можете посміхатися, висміювати чи жартувати, тому що вважаєте, що це вигадана історія, але Правда полягає в тому, що ви живете недосконалим життям. Це життя у стражданні є спричинене гріхами ваших прабатьків. Заплямовані їхнім гріхом, ви були засліплені на Божу Правду тим самим змієм, який обдурив їх.

Ви думаєте, що живете в реальному світі, світі матерії, яка має обмежену тривалість існування. Ваше життя на землі коротке. Це вік вашого тіла. Ваше здоров’я погіршується. З часом ваше тіло вмирає. Якщо ви занедбуєте свій дух, свою душу, то ви стаєте нічим.

Визнайте, що ви є Божими дітьми і ваше життя на землі набере більшого значення, якщо ви житимете згідно Божих Законів. Ваше життя буде продовжено і вам буде даний Великий Дар Вічного Життя.

Якщо б вам був показаний проблиск того життя, хоч би на одну годину, ви ніколи не ображали б Мого Отця. Ви повинні знати, що отримаєте ці Дари.

Ви будете жити з усією вашою родиною, тими, які померли в стані Ласки, і з тими, які становитимуть Мою Армію Залишку на землі.

Ваше тіло буде очищене і відновлене до стану досконалості, залежно від віку, в якому ви прийняли Божу Любов.

Ви будете жити в любові і мирі зі своїми близькими і вашими ближніми. Нікому з вас нічого не бракуватиме.

В Новому Раю у дванадцяти народів будуть різні рівні. На нижньому рівні будуть міста і села, і всі працюючі будуть черпати з джерела миру, любові, щастя і задоволення. Нікому нічого не бракуватиме. Я буду їхнім Царем, їхнім Господарем, і пануватиму серед них у Містичному Єднанні.

Далі будуть більш високі рівні. Вони будуть утримувати всі народи в єдності з Моїм Вченням, і всі люди будуть злучені в повній гармонії між собою і з тваринами землі, як великими, так і малими.

Всі виживатимуть, споживаючи з Дерева Життя. Нікому не забракне поживи.

Наступними будуть уряди народів. Вони будуть забезпечувати, щоб все було згідно з Моїм Вченням. Мої уряди будуть управлятися Моїми святими і апостолами.

Так буде аж до самого кінця, коли буде Друге Воскресіння з мертвих, остаточна битва.

На короткий період часу сатана буде звільнений разом зі своїми демонами. Тоді все зло буде знищено. Моє Милосердя, нарешті, буде остаточно представлено світу, в об’єднаних Нових Небесах і Землі.

Тоді все буде об’явлене, коли таємниця Бога буде виявлена всім у своїй повній і остаточній Славі.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.