645. Влада смерті над людством буде остаточно переможена

Понеділок, 17 грудня 2012 р. Божого, 12:15

Моя ніжно улюблена дочко, День, коли Я прийду, щоб повернути Моє Спадкоємство, обіцяне Мені Моїм Отцем, настане раптово.

Хоч Я готую все людство до такої великої події, цей День прийде несподівано. Час на скинення звіра в безодню є близьким, і потім дванадцять народів радітимуть в мирі та єдності.

В тому часі святі на Небі, і всі, які померли в Моїй Благодаті, піднімуться з праведниками, які пережили Скорботу. Всі воскреснуть і отримають Дар досконалих тіл, який переможе смерть, знану людству від часу гріхопадіння Адама. Вони будуть втішатися миром і добробутом під Моїм Духовним Царюванням, доки Моє Царство не буде передане Моєму Отцю.

Це буде перше воскресіння і воно буде супроводжуватися тисячолітнім царюванням в досконалій гармонії згідно з Божественною Волею Мого Отця.

В тому часі грішники, які відкинули Мене, страждатимуть. Друге Воскресіння невідоме людству і його деталі не були розголошені нікому, окрім пророків Даниїла та Йоана Євангеліста [Богослова].

Ці таємниці з часом будуть розкриті, оскільки на даний момент вони не є для вашого відома.

Влада Божа об’явиться, коли боротьба за спасіння душ досягне успіху. Влада смерті над людством буде остаточно переможена. Це є Моєю Обітницею. Я сповню пророцтва, встановлені Моїм Отцем.

Ті з-поміж вас, які відчувають себе дезорієнтованими – не бійтеся. Все є зараз в Моїх Святих Руках, але будьте впевнені, що все, що має значення, це прощення гріха. Це відбудеться тоді, коли всі попросять у Мене про Дар Спокутування [своїх провин]. Це так просто.

Ваша любов до Мене принесе Дар Життя. Смерть, як ви знаєте, не матиме контролю і не пануватиме більше над вами. Своє майбутнє ви повинні прийняти з радістю в своїх серцях, тому що це є найбільшим Божим Даром, і тільки душі, які на це заслуговують, успадкують це багатство. Будьте в мирі. Довіряйте Мені. Любіть Мене. Це все, що має значення.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.