ЕНОХ ТА ІЛЛЯ – ДВА СВІДКИ БОГА

Святе Письмо: І подам двом свідкам моїм, і пророкуватимуть тисячу двісті шістдесят днів, одягнені в веретище.

Ці є два дерева-оливи і два світичі, що перед Господом землі стоять. І якщо хто їх хоче ушкодити, огонь виходить із уст їхніх і пожирає ворогів їхніх; і якщо хто схоче їх ушкодити, отак мусить бути він убитий.

Ці мають владу закрити небо, щоб не йшов дощ у дні їх пророкування; і владу мають над водами – обертати їх у кров, і уражати землю всякою карою, так часто, як захочуть. Коли сповнять свідчення своє, звір, що виходить із безодні, воюватиме з ними і переможе їх і вб’є їх. Трупи їх – на вулиці міста великого, яке зветься духовно Содом і Єгипет, де також їхній Господь був розп’ятий. І дивитимуться від людностей і племен і язиків і народів на трупи їх три з половиною днів, і не дозволять трупи їх покласти в гроби. Ті, що мешкають на землі, радітимуть над ними і веселитимуться, і дари посилатимуть одні одним, бо ці два пророки мучили тих, що мешкають на землі».

А після трьох днів і половини, дух життя від Бога увійшов у них, і встали на ноги свої; і страх великий напав на тих, що дивилися на них. Вони ж почули голос гучний з неба, який говорив їм: «Зійдіть сюди». І вони зійшли на небо в хмарі, і дивилися на них вороги їхні. [Од. 11.3-12]

Книга Істини

Я маю важливе Послання для світу – для тих, які вірять в Мене, тих, які не вірять, тих, які можуть не вірити в Мого Отця, як також і для тих, які не визнають, що всі речі походять від Мене.

Організовуючи змову проти Мене, звір створив диявольський план на Кінець Часів, маючи на меті обдурити світ найбільшою брехнею, щоб мати змогу забрати з собою людство у вогонь Пекла.

Знайте, що Я вже об’явив світові цей план, але залишається одна таємниця, яку необхідно відкрити, щоб ви зрозуміли Правду. Як і у будь-якій битві, ворог займає позицію, і це, зазвичай, дуже ретельно сплановано, у таємниці, щоб супротивник не знав, де перебувають його вороги.

У цій останній битві за душі сатана і його когорти зайняли позицію проти двох свідків Бога. Організація змови тривала багато років, але діти Божі найперше мають знати, хто такі ці два свідки, перш ніж вони зрозуміють, як цей план був розроблений.

Ворог зараз зайняв позицію у Моїй Церкві. Він робить це як ворог, прихований всередині троянського коня. Вороги – і пам’ятайте, що їх є багато і всі вони поклоняються звірові – також вкорінилися на Близькому Сході. Їхньою справжньою ціллю є Ізраїль, домівка другого свідка.

Два свідки – це Християни і Дім Ізраїлю. Християнство є першою ціллю, бо воно походить від Мене. Ізраїль є другою ціллю, бо Я народився євреєм і це земля вибраного Божого народу – дім для Єрусалиму.

Не випадково сатана хоче знищити їх обох, бо він їх ненавидить, а стираючи всі їхні сліди, він проголосить свою найбільшу заяву – що він вищий за Бога. Як же ці два свідки страждатимуть в Ім’я Бога. Вони не помруть, але виглядатимуть позбавленими будь-якого життя.

[Ісус, посл. 852 від 21.07.2013]

 

Я буду вести вас через Моїх нових провідників, які з’являться серед вас і які будуть ведені Моїми Двома Свідками.

Енох та Ілля, які представляють Мої християнські церкви на землі і Дім Ізраїлю, будуть впливати на проповідування Євангелія по цілому світі. Ніщо не зупинить навчання Правди. [Ісус, посл. 458 від 10.06.2012]

 

Неважливо, як багато людей у Церкві буде введено у серйозну помилку, Слово Боже буде поширюватися немов пожежа. Два свідки Слова Божого – правдива Християнська Церква і Дім Ізраїлю вистоять під час випробування часом. Вогонь виллється з їхніх уст у вигляді Святого Духа.

[Матір Спасіння, посл. 884 від 19.08.2013]

 

Святий Дух розпалить віру Залишку Моєї Церкви, яка ніколи не припинить проголошувати Правду Євангелія аж до останнього подиху. Ідіть зараз і підготуйте Залишок Моєї Церкви, дотримуючись Моїх вказівок.

[Ісус, посл. 423 від 08.05.2012]

 

…римо-католики та євреї будуть тими, які зіткнуться з найбільшим спротивом у прийдешні часи. Вони будуть страждати від дискримінації, спротиву та ненависті, оскільки відступництво буде душити людство. Їхні голоси змусять замовкнути, оскільки брехня пожиратиме свідомість Божих дітей, коли злий дух буде обманювати світ, щоб відкинути Слово Боже.

Ці два свідки будуть продовжувати проповідувати Правду через тих, які будуть достатньо сильними, щоб поширювати Вогонь Святого Духа, доки Великий День Господній не зійде на людство. Дух Еноха та Іллі наповнить їхні душі і вони викликатимуть обурення в інших, коли нестимуть Завіт Бога, Правду і Життя, від яких відмовляться мільярди. Так як було передбачено, ці два свідки зіткнуться зі спротивом та боротьбою проти них, але горе тій людині, яка буде намагатися знищити їх, тому що Бог покарає Своїх ворогів, щоб дозволити цим двом свідкам підтримувати живим Полум’я Його Любові у світі, який буде покритий темрявою відступництва.

Енох та Ілля не будуть присутні в людській подобі, але знайте наступне. Вони будуть присутні в дусі тих двох свідків і саме завдяки їхньому стражданню Бог відкупить тих, які є сліпими на Правду.

Ніколи не бійтеся Правди, бійтеся лише тих, які переповнені такою ненавистю до Мене, Ісуса Христа, що опустяться до кожного можливого нечестивого вчинку, щоб змусити цих двох свідків замовкнути. Але вони не матимуть впливу на Вогонь Святого Духа, який виллється з уст цих двох свідків і як меч прошиє серця тих, які найбільше потребують Божого Милосердя.

[Ісус, посл. 1324 від 29.01.2015]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.