997. Тільки Боже Світло може принести вічне щастя

Середа, 18 грудня 2013 р. Божого, 16:40

Моя ніжно улюблена дочко, початок не має кінця. Як тільки життя є створене Моїм Отцем і як тільки людина робить свій перший подих, вона існуватиме в тілі, а потім і в душі для вічності.

Найбільша таємниця Вічного Життя полягає в тому, що воно існує незалежно від того, вибирає його людина чи ні. Людині був даний Дар вільної волі і аж до дня її останнього подиху на землі у неї є вибір. Вона може жити своїм життям якнайкраще і відповідно до Божих Законів та заслужити спасіння, або вона може змарнувати Правду про Існування Бога і жити своїм життям відповідно до своїх власних бажань. Коли вона задовольняє свої власні пристрасті, пожадливість і прагнення всупереч Слову Божому, то йде на страшний ризик, який матиме наслідки у вічності.

Ті, які щасливо здобудуть найславніше спасіння, будуть жити у захваті від Вічного Життя у Божому Царстві. Вони будуть насолоджуватися кожним різновидом слави в союзі з Волею Бога і будуть жити досконалим існуванням, яке ніколи не закінчиться. Ті, які прийняли рішення відвернутися від Бога, навіть коли Мною буде докладено кожне зусилля, щоб врятувати їхні нещасні душі, також існуватимуть вічно. На жаль, вони будуть терпіти страшну агонію в самотньому і безнадійному запустінні. Вони також воскреснуть, разом із живими і мертвими, але їхнє існування буде болісним, оскільки вони ніколи не побачать Божого Світла. Тільки Боже Світло може принести вічне щастя.

Коли ви робите свій останній подих на землі, це попросту означає, що тоді ви є забрані до наступного етапу вашої подорожі до вічності. Існує тільки один шлях для вибору і це той, яким ви приходите до Мене. Будь-який інший шлях приведе вас до жахливого існування і все ж багато обманутих душ вважають, що вони знають Правду, тоді як вони відкидають існування вічності.

Ви ніколи не повинні відкидати Правду, бо тільки Правда може принести вам Вічне Спасіння.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.