989. Він, антихрист, буде говорити багатьма мовами, але з його уст не пролунає жодного слова латиною

Понеділок, 9 грудня 2013 р. Божого, 19:46

Моя ніжно улюблена дочко, Мій Час близький. І чим ближче наближається Великий День, тим більше знаків буде засвідчено у світі.

Чоловік, якого вони представлять світові як «людину миру», готується тепер, щоб наслідувати Мене всіма можливими способами. Він дуже добре знає Святе Письмо і, з огляду на своє походження, він промовить Слова задом наперед, так щоб їхнє значення було протилежним. З його уст виллються богохульства, єресі, брехня і осквернення Мого Слова. Він справить враження на кожного своїм знанням про всі Святі речі. Він буде цитувати фрагменти з Мого Вчення, які він буде захоплено проголошувати з кожної світської сцени світу, аж поки люди не сядуть і не звернуть на нього увагу.

Багато хто скаже: «Ким є цей чоловік, який говорить з такою мудрістю? Ким він є, що звертається до світу з такою любов’ю до мас у своєму серці? Чи це Господь Бог, Ісус Христос?» – запитають вони, коли багато чудес буде приписано йому. І коли він ходитиме по вівтарях, разом з іншими Моїми ворогами, які будуть зодягнуті як святі Божі служителі, він буде цілковито прийнятий обома частинами людства – правдивими віруючими і язичниками.

Він, антихрист, буде перекручувати Правду і проголошувати брехню, що він – це Я, і що він приходить, щоб принести вам спасіння. Буде проголошена брехня, що він приходить в тілі. Він ніколи не буде посилатися на Ісуса Христа, Який прийшов у тілі через Свою смерть на Хресті, бо це неможливо. Ні, він проголосить протилежну річ. Він скаже, що він, нарешті, прийшов у цей час у тілі. Багато хто вважатиме, що він Христос. Він, антихрист, говоритиме багатьма мовами, але з його уст не пролунає жодного слова латиною.

Звіра будуть обожнювати, тоді як Мене, Правдивого Спасителя світу, забудуть, а Моє Слово – розтопчуть. Ви ніколи не повинні вірити в брехню, яка буде виголошена звіром, коли він гордо засяде в храмі, встановленому на його честь.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.