964. Матір Спасіння: Коли місія, яка заявляє, що проголошує Слово Боже, є неправдивою, до неї не буде виявлено ненависті

П’ятниця, 8 листопада 2013 р. Божого, 12:09

Мої дорогі діти, як улюблена Божа малеча, ви ніколи не повинні дозволити незгодам перерости у ненависть один до одного. Злий дух створює жахливі страждання між вами, поширюючи своє лихе зараження, особливо проти вибраних Богом візіонерів і пророків.

Коли Бог присутній в Місії, яка затверджена Ним на землі, щоб рятувати душі, сатана завжди буде нападати на неї. Ви пізнаєте правдивих Божих пророків через переслідування і ненависть, яку виявляють до них. Ви пізнаєте їх через привселюдне відкинення їхньої місії і злі вчинки, завдані їм іншими.

Коли місія, яка заявляє, що проголошує Слово Боже, є неправдивою, до неї не буде виявлено ненависті, бо сатана ніколи не буде привселюдно нападати на тих, кого він обманює. Коли Мій Син дає Себе пізнати, то він завжди буде зневажений, бо гріх людини віддаляє її від Бога. Коли Мій Син ходив по землі, всюди, куди б Він не пішов, вони кричали на Нього. Вони проклинали Його і кидали каміння в Нього і в усіх тих, які йшли за Ним. І поки вони не проголосили Його шахраєм, вони лестили багатьом лжепророкам, які намагалися змагатися з Ним. Те ж саме відбудеться і зараз, коли Він здійснює Свою останню подорож, щоб зібрати всіх тих, які залишаться в Ньому і з Ним. Він об’єднає всіх тих, які живуть згідно з Його Вченням і які залишаться вірними і смиренними слугами. І тоді, з допомогою Його Церкви Залишку, Він буде боротися до самого кінця, щоб спасти так багато душ, наскільки можливо, в тому числі і душі всіх Його ворогів і всіх тих, які відмовляються прийняти Його.

Якщо ви любите Мого Сина, то ви ніколи не повинні завдавати Йому болю, ненавидячи один одного. Мій Син сказав вам, що ви не можете залишатися у єдності з Ним, якщо у вашому серці є ненависть.

Моліться, моліться, моліться, щоб усі ви, які називаєте себе християнами, ішли за прикладом, встановленим Моїм Сином.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.