953. Я не стоятиму осторонь, спостерігаючи, як ви руйнуєте своє життя, яке може бути вашим навіки

Субота, 26 жовтня 2013 р. Божого, 17:52

Моя ніжно улюблена дочко, коли люди намагаються з’ясувати, кому з Божих дітей Я бажаю принести Моє Милосердя, то відповідь буде така – їм усім. Я не дискриміную, тому що люблю кожну народжену душу, яка була створена Моїм Отцем. Жодна душа не може бути виключена з цієї Моєї останньої Місії спасіння людства. Я приходжу, щоб принести спасіння усім.

Запитайте будь-яких добрих батьків, чи вони би пожертвували однією своєю дитиною заради іншої і вони скажуть вам: «Незалежно від того, наскільки погано вони поводяться чи завдають мені болю, я ніколи не зможу відмовитися від них, бо вони є частиною мого тіла». Те ж саме стосується і ворогів Бога. Вони ображають Його і завдають Йому великого смутку, але Він все одно любить їх, бо вони походять від Нього, хоч вони є голодуючими через гріхи людства.

Як так, запитаєте ви, як Я можу пробачити тих, які найбільше завдають Мені болю? Тих, які бичують інших та завдають їм біль і страждання? Це тому, що Я їх люблю. Я завжди буду любити грішника. Їхні гріхи Мені огидні, але Я завжди чекатиму, щоб обійняти їх.

В цій Місії йдеться про прощення. Вона повністю стосується спасіння ваших душ. Хоч Мої Слова можуть бути інколи суворими, та вони дані вам, тому що Я люблю вас і навіть не можу знести думки, що можу втратити вас. Ті, які зрадили Мене через свої життєві амбіції, ніколи не повинні боятися прийти до Мене і попросити Мене про допомогу. Я сумую за вами. Я сумую, але використаю всі можливі втручання, не порушуючи Завіту Мого Отця про вільну волю, яка завжди буде залишатися вашою аж до нового початку. Ніщо з того, що ви робите, не відділить вас від Мене, якщо ви попросите в Мене пробачення.

Я огорну світ Моїм Милосердям і на кожне злодіяння, здійснене Моїми ворогами, щоб затягнути вас в оману, Я обіцяю втрутитися. Я не кину вас на поталу вовкам, які хочуть пожерти вас. Я не стоятиму осторонь, спостерігаючи, як ви руйнуєте своє життя, яке може бути вашим навіки. Я буду підтримувати вас аж до миті, коли вам доведеться прийняти остаточне рішення. Я не відпущу так легко ваші душі. Я помер жорстокою смертю, щоб врятувати вас. Цього разу ви станете свідками найпотужнішого Божественного Втручання, щоб відвоювати вас. Ви є Моїми. Я Є ваш. Звір не здобуде так легко ваших душ, бо Я Є Богом, грізною силою. Я Є Всемогутній. Сатана не має нічого, але його хитрість заманить слабких з-поміж вас. Я закликаю усіх вас, які люблять Мене, молитися, щоб ті, які є слабкими, прийняли Моє Божественне Втручання з любов’ю у своїх серцях.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.