952. Великий День засвітає і невдовзі розпочнеться світ без кінця

Субота, 26 жовтня 2013 р. Божого, 11:15

Моя ніжно улюблена дочко, віра усіх Божих дітей, незалежно від віросповідання, є настільки слабкою, що багатьом з тих, які знають Правду, буде дуже важко відкрито практикувати свою релігію, не наражаючись на критику.

Так багато людей у світі відкидає Мене, Ісуса Христа, в цей час історії, що у більшості країн вже неприйнятно привселюдно говорити про Мене. Дуже рідко ви почуєте Моє Ім’я у засобах масової інформації, за винятком випадків, коли Моє Існування ставиться під сумнів. Рідко ви почуєте, як люди відкрито привселюдно визнають свою любов до Мене, бо вони почуваються надто ніяково. Навіть Мої висвячені слуги більше не готові проголошувати Правду через побоювання насмішок. Тим, які йдуть за Мною, буде дедалі важче проголошувати Моє Святе Слово. Так багато тих, які колись любили Мене, більше Мене не люблять і самотність та смуток прошивають Моє Серце, немов меч.

Чому, чому ви покинули Мене? Чому ті з вас, які вірять в Мене і які знають Мене, зранюють стількох ваших братів і сестер? Чому у ваших серцях процвітає ненависть? Чому ви відчуваєте зараз потребу ставити під сумнів Євангеліє, коли воно існує так давно? Хто дав вам право невірно тлумачити Моє Слово, дане Моїм апостолам? Чому ви перекручуєте його і не вірите тому, що Я сказав? Моє Слово – дуже чітке. Коли Я говорю, Я маю на увазі те, що Я говорю. Коли Я кажу одне, то Я не маю на увазі інше. Для чого, наприклад, Я б суперечив самому Собі і особливо зараз, у цій Місії?

Все, що дано Божим пророкам, є Правдою. Все, що суперечить цим Посланням з уст тих, які стверджують, що Я говорю з ними, ви повинні відкинути. Я ніколи б не змагався зі Своїм Власним Голосом, тому що Я повинен забезпечити, щоб ви отримали Правду.

Що Я повинен зробити, щоб заставити вас слухати? Що Я повинен зробити, щоб зупинити ваше блукання і пошук інших форм збуджень? Чому ви не довіряєте Мені? Ви марнуєте так багато дорогоцінного часу, шукаючи передбачення майбутнього, яке тече, як отрута з уст так званих містиків і шукачів сенсацій і в той спосіб ви ображаєте Мене, відвертаючись від Мене. Я Є тут. Це є Мої Слова. Чого ви ще шукаєте, якщо ви знайдете Правду тільки з Моїх Уст? Я проголошував Правду, коли ходив по землі. Я залишив вам спадок великої надії і спасіння. Я повідомляю вам Правду зараз, у цей час, коли приношу вам Мої Остаточні Слова, бо Великий День засвітає і невдовзі розпочнеться світ без кінця.

Коли Я говорю, Я бажаю, щоб ви слухали. Я не можу змусити вас. Ви можете шукати скрізь і намагатися знайти Мої Послання, які даються вам, щоб підготувати світ до Мого Другого Пришестя, але не знайдете їх. Мої привселюдні Послання для підготовки вас до цього остаточного етапу перед тим, як Мій Завіт буде сповнений, можна знайти тільки у Книзі Істини.

Це є Моє Слово. Мої Слова будуть почуті у кожному народі. Ніхто не зупинить Мене, бо Моя Сила є Всемогутньою.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.