949. Матір Спасіння: Мій Син в цей час планує велике оновлення на землі і це спричинить багато болю

Середа, 23 жовтня 2013 р. Божого, 15:34

Моя дитино, в цей час Я покриваю усіх Моїх дітей своїм захистом, щоб вони могли залишатися у спокої, в мирі і були сильними у ці часи великих випробувань.

Ви, дорогі діти, повинні прийняти той факт, що ви завжди будете відчувати біль, спричинений самотністю, відмовою і відкиненням тими, які зневажають Слово Боже. Світло притягує тих, які знаходяться в темряві і вони завжди будуть нападати і накидатися на вас, коли ви перебуваєте у цілковитій єдності з Моїм Сином, Ісусом Христом.

Мій Син в цей час планує велике оновлення на землі і це спричинить багато болю, бо воно відбудеться у вигляді очищення. Це означає, що багато людей страждатимуть за свої гріхи і що земля готується для Ісуса Христа, тож коли очищення завершиться, про це буде оголошено. Тим часом вороги Бога будуть поширювати брехню і єресі, щоб схилити на свій бік грішників і всіх тих, які люблять Мого Сина, щоб контролювати їх. Всі ці сумні події повинні відбутися перед Другим Пришестям Мого Сина, Ісуса Христа.

Я прошу вас, дорогі діти, бути терпеливими і зносити ці труднощі заради Мого Сина, Який ніжно любить вас. Ніколи не тривожтеся, бо скоро ви побачите Його Новий Рай, де немає ні печалі, ні болю, ні зла. Ваші страждання задля Мого Сина є дуже малими і незначними у порівнянні з тими, які Він переніс за кожного з вас, коли Він помер на Хресті, щоб врятувати вас.

Тому, будь-ласка, складіть всю свою надію на Мого Сина і будьте вдячними, що ви отримуєте провід з Неба. Радійте, бо ви отримали достатньо часу, щоб добре підготуватися до Великого Дня Господнього.

Будьте в мирі.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.