948. Ви є поколінням, яке стане свідком остаточного Розп’яття Моєї Церкви

Вівторок, 22 жовтня 2013 р. Божого, 13:30

Моя ніжно улюблена дочко, Мої улюблені служителі об’єднаються в союзі зі Мною – менша половина з них – але їхня вірність Мені допоможе Моїй Армії вижити і зростати, щоб поширювати Євангеліє в часи глобальної темряви, яка буде відчуватися протягом цього найбільшого в історії відступництва усіх часів.

Брак поваги до Мене, Ісуса Христа, стає очевидним в усіх народах, в громадських місцях і в Моїх Церквах. Моїм бажанням зараз є відповідно підготувати Мою Армію. Мої улюблені послідовники, не дозвольте тим речам тривожити вас, бо вони будуть тільки відволікати вас, а Я потребую, щоб ви були сильними у своїй вірі. Так само, як зачиняли двері перед Моєю Матір’ю, коли вона намагалася знайти притулок саме перед Моїм Народженням, так само зачинятимуть їх і перед вами. Знайте, що коли введені в оману служителі в Моїй Церкві закриють перед вами двері, то тоді вам треба лише повернутися до Мене. Знайте також, що ті, які називають себе святими людьми, добре обізнаними у Святому Письмі та у Вченні Моєї Церкви, стануть в чергу, щоб першими засудити вас, тому що ви йдете за Правдою. Я звертаюся до всіх душ у світі, які люблять Мене і знають Правду, хоч не обов’язково дотримуються цих Моїх Послань до всього світу.

Дар Святого Духа зійде лише на тих, які гідні отримати цей дорогоцінний Дар від Бога. Ті, які позбавлені Святого Духа, будуть викрикувати образи і намагатися переконати вас іти за єрессю, яка незабаром почне нестримно поширюватися по всіх християнських церквах. Чим сильніший буде їхній страх перед цими Посланнями, тим більше вони нападатимуть на вас. Ви повинні ігнорувати їхню ненависну отруту і зберігати мовчання. Ці дні вже майже надійшли. Деякі з вас вже відчули проблиск того суворого спротиву, який вам доведеться зносити через Мене.

Ви є покоління, яке стане свідком остаточного Розп’яття Моєї Церкви, але знайте наступне. Моє Прославлене Тіло, Новий Єрусалим, підніметься з попелу і ви будете вибрані панувати серед дванадцяти народів. Якщо ви залишитеся вірними Мені, Я піднесу вас у славі, а Небо і земля будуть вашими у прийдешньому світі. Ви повинні триматися тільки Мене під час цієї мерзоти запустіння, бо вона буде короткою. І тоді вже ніщо не відділить вас від Мене знову.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.