909. Мої учні, чим більше вас ненавидять, тим більше вас любить Бог

Вівторок, 10 вересня 2013 р. Божого, 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, хіба ти не знаєш, що чим більше вас іде за Моїми Посланнями, тим більше вас будуть мучити ті, які хочуть заглушити Мій Голос?

Оскільки за велінням Мого улюбленого Отця ця Місія триває, ті, які виступають проти цих Святих Послань, особливо у Моїй Церкві на землі, докладуть усіх зусиль, щоб примусити вас перестати дотримуватися їх. Цей спротив зросте і щоб заглушити Голос Бога, буде використано всяку спотворену логіку, зарозуміле заперечення Правди і сфальсифіковане богослов’я.

Мої учні, чим більше вас ненавидять, тим більше вас любить Бог, бо лише ті, які йдуть за Мною і живуть згідно з Моїм Вченням, будуть страждати у такий спосіб. Якщо вас возвеличують, вам симпатизують, а світ визнає вас за живих святих, не побачивши у ваших загальновідомих ділах жодної провини чи помилки, то ви не є вибрані Богом, бо нехтуєте тим, що очікується від Божих служителів. Якщо ви не будете чітко виражати Правду і будете перекручувати Мою Правду, щоб перевершити самих себе в очах світу, вас буде відкинуто вбік, а Я шукатиму Своїх правдивих служителів.

Мої правдиві слуги люблять Мене і ведені Моїм Святим Духом. Смуток, який виражається в їхніх очах через те, що вони страждають зі Мною, чітко можуть побачити ті, яким був даний Дар Святого Духа. Ніколи не змушуйте ці чисті душі засуджувати інших або намагатися перешкоджати Слову Божому, бо вони нездатні на це.

Ви повинні сильно молитися у цей час, усі ви, за тих Моїх святих служителів, які через Мене будуть атаковані. Я стою поруч них, але багато з них впадуть і будуть зруйновані під тиском зберігати мовчання, коли їх будуть змушувати представити своїй пастві доктрину брехні, яка надходить.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.