879. Якщо ви почитаєте Мою Матір, то маєте відвідувати Її святині і там віддавати Їй честь

Середа, 14 серпня 2013 р. Божого, 15:15

Моя ніжно улюблена дочко, ні одна жива людина ніколи не зможе повністю зрозуміти, наскільки хитрий сатана. Знайте, що заражені ним душі ніколи не створять враження, що вони є злими. Навпаки, вони будуть дуже привабливими, гумористичними, авторитетними і переконливими, коли виявлятимуть свої грішні шляхи перед вами для того, щоб ви прийняли їх обман.

Ті з Моєї Церкви, які поклоняються злому духові і які по-рабськи дотримуються його вказівок, сильно заплутають вас своєю святою поведінкою. Вони переможуть багатьох з вас на своєму шляху, бо здаватиметься, що вони насправді вшановують Мене і Мою улюблену Матір. Але знайте, що кожен жест і, на вигляд, святий вчинок маскуватиме зневагу перед вівтарями, які призначені для почитання Мого Імені. Ви маєте знати, що коли вони віддаватимуть честь звірові, то вони представлять це так, що це буде здаватися священнодійством перед вами, але все буде навпаки. Їхні наміри здаватимуться найсвятішими і повними поваги, але не дайте себе звести.

Якщо ви почитаєте Мою Матір, то маєте відвідувати Її святині і там віддавати Їй честь. Ті, які люблять Мене, підуть до Неї. Вони ніколи не повинні погодитись на те, щоб Моя Матір була видана на суд ворогів Моєї Церкви.

Інші знаки, які вони попросять прийняти світ і які, начебто, вшановують Триєдиного Бога, Мою Матір та всіх святих, здаватимуться добрими. Але вороги Бога завжди показуватимуть вам їх по-іншому. Якщо вам буде представлено щось несподіване, знайте, що це великий знак звіра, який обдурить світ, змусивши повірити, що він і його когорти є святими.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.