875. Матір Спасіння: Яка людина могла б коли-небудь відкинути це нове досконале існування

П’ятниця, 9 серпня 2013 р. Божого, 18:38

Моя дитино, злий дух докладе всіх зусиль, щоб заохотити усі душі, включно з тими, які є найближчими до Серця Мого Сина, відкинути і заперечити Його Друге Пришестя.

Так само, як дух зла боровся проти Мене, Божої Матері, перед народженням Ісуса, так само і зараз ви станете свідками того самого спротиву перед наближенням Його Другого Пришестя.

Багато людей є сліпими до Обіцянки Мого Сина прийти знову. Багато людей, які не визнають, що Його Друге Пришестя невдовзі відбудеться, є непідготовленими, бо не можуть прийняти того, що воно відбудеться за їхнього життя, тоді як в найближчих днях після Смерті Мого Сина на Хресті Його апостоли вважали, що вони стануть свідками Його Другого Пришестя. Це переконання було поширено у свідомості християн багато століть по тому. Але сьогодні так не є. Дехто вважає, що Друге Пришестя стосується якоїсь старої частини Святого Письма і що ця подія є частиною майбутнього. Вони не вірять, що Друге Пришестя якось стосується тих, які живуть у сьогоднішньому сучасному світі. Зараз все у світі ґрунтується на матеріалізмі, сучасному людському інтелекті та на великих досягненнях, які стали результатом великого прогресу в науці.

Діти, ви повинні підготуватися. Ви не повинні боятися. Адже вас дуже любить Мій Син і Він повернеться знову, щоб принести вам великий мир, велику свободу від смутку і відчаю, які є безпосереднім наслідком гріха у світі.

Друге Пришестя Христа – це те, чого потребує людство, щоб вижити. Якби Ісус не прийшов швидко, як було передбачено, то світ був би зруйнований, а людина – покинута. Цей Дар принесе вам нове життя, новий чудовий і славний початок у Новому Раю. Це стане найбільшим оновленням землі і з ним прийде Вічне Життя. Яка людина могла б коли-небудь відкинути це нове досконале існування? Ніхто б не відвернувся від нього, якщо б знав все про цю Нову Еру Миру, де Рай буде відновлено. Жоден грішник не хотів би бути відкинутим, але, на жаль, розум багатьох буде засліплений на Правду. Натомість вони будуть вірити, що отримають мир, коли проковтнуть брехню, яку їм невдовзі представлять, помилково вважаючи, що це походить від Бога.

Моліться, моліться, діти, щоб ви були благословенні Даром бачення, який дається тим, які гідні бути наділені Даром Святого Духа. Тільки ті, які приймуть Руку Милосердя, будуть забрані Божою Рукою до Вічного Життя.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.