870. Матір Спасіння: Ця війна за захист Божого Слова означатиме, що тим священикам, які залишаться вірними Йому, доведеться шукати прихистку

Понеділок, 5 серпня 2013 р. Божого, 13:05

Мої дорогі діти, це буде час великих випробувань вашої віри. Католицька Церква буде тією церквою, в якій розпочнеться великий поділ. Саме у цій Церкві священики Мого Сина постраждають найбільше під час великого відступництва, яке їм дуже скоро доведеться витерпіти зсередини.

Ви, вірні священики Мого Сина, які будете роздерті навпіл через сумніви, маєте бути свідомі необхідності залишатися у єдності з Милосердним Христом. Ви ніколи не повинні відчути спокусу покинути Його Церкву, приймаючи фальсифікацію від тих, які впали у велику помилку. Ви повинні почитати Мого Сина за всяку ціну і вести Його народ дорогою святості, як би вам не було важко.

Тих з вас, які будуть продовжувати відправляти традиційні Меси [Божественні Літургії], будуть мучити доти, доки ви не погодитеся повністю відмовитися від них. Багато хто з-поміж ваших релігійних згромаджень зрадить вас ворогові за вашими спинами. Вас, як і Мого Сина, приведуть перед тими, які стверджують, що вони ваші брати і звинуватять вас у єресі за наполягання продовжувати вшановувати Найсвятіше Жертвоприношення Меси.

Нові слова, які означатимуть наймерзенніше осквернення Тіла Мого Сина, будуть нав’язані тим висвяченим слугам, які наважаться заперечувати. Всередині Католицької Церкви брат піде проти брата, сестра проти сестри, батько проти сина, діти проти батьків, поки не з’являться дві сторони.

Ця війна за захист Божого Слова означатиме, що священикам, які залишаться вірними Йому, доведеться шукати прихистку. Для цього ви повинні почати підготовку і знайти такі місця, де ви зможете служити Святу Месу і уділяти Таїнства Божим дітям.

Я, Матір Спасіння, захищатиму такі прихистки і якщо ви розмістите Печать Бога Живого, дану світові Моїм Отцем, на внутрішніх стінах, то вони стануть невидимими для ворогів Бога.

Не бійтеся цих речей, бо якщо ви добре підготуєтеся, то будете вести Божих дітей до спасіння. Якщо ви не прислухаєтеся до цього попередження, то ви будете ув’язнені в розумі, тілі і душі ворогами Мого Сина і не осягнете спасіння.

Ті, які виконують накази лжепророка, потребуватимуть багато молитов, бо деякі з них сліпі до Правди. Інших, які знатимуть Правду, але стануть на бік тих, які заперечують Смерть Мого Сина на Хресті, слід боятися. Вони завдадуть страшної шкоди невинним послідовникам Христа.

Залишайтеся вірними Істині, бо ви будете вести Армію Залишку Мого Сина, щоб вона стала грізною силою проти злого духа і тих, якими він керує у своїй боротьбі проти вірних служителів Мого Сина на землі.

Коли прийде цей час, ви повинні відмовитися приймати накази від тих, які осквернюють Слово Боже і введуть в оману багатьох своєю брехнею та новими безсоромними доктринами. Ті, які приймуть будь-які перекручення Меси або Святих Таїнств, будуть нести відповідальність перед Моїм Сином. Бо в такий спосіб ви мимоволі станете слугами злого духа і дуже багато душ будуть втрачені, бо вони будуть втягнуті у ритуали, які віддають честь сатані. Ці ритуали віддаватимуть честь лжепророку і антихристу, які є ворогами Бога.

Моліться, моліться, моліться, щоб Правда була побаченою, щоб було виявлено, чим насправді є ця брехня – зневагою болісного Розп’яття Мого Сина.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.