836. Невдовзі потужні землетруси відбудуться один за одним у Китаї та Росії

AddText_04-15-07.44.24-930x620

Середа, 3 липня 2013 р. Божого, 13:30

Моя ніжно улюблена дочко, як Я скучив за тобою і як Я радію через те, що духовна темрява, яка огортала тебе протягом декількох днів, зараз розсіялась. Ти повинна продовжувати відмовляти Найсвятіший Розарій, щоб захистити себе і все буде добре.

Землю буде трясти, як і було пророковано, а одна третина її вигорить, як прямий наслідок гріхів людства. Молитва може пом’якшити велику частину цього полум’я, яке виллється на ті частини світу, де нечестиві закони гнівлять Мого Отця.

Гріх проти Божих Законів буде толерований так довго, як довго ті, які знають Правду і приймають Слово Боже, шануватимуть Його. Але зараз ті, кого ви поставили на владні становища, відвернулися від Бога. Тому вони будуть покарані шляхом екологічних потрясінь. Очищення є єдиним засобом, щоб розбудити людство, щоб люди шукали розкаяння у своїх душах. Інші засоби, хоч і призводили до навернення, виявилися недостатніми. Люди страждатимуть від великої низки покарань, оскільки вони продовжують приймати поганство і вбивати один одного.

Втручання Бога є необхідним. Без Нього ви були б покинуті.

Невдовзі потужні землетруси відбудуться один за одним у Китаї та Росії.

Спостерігатимуться також екстремальні погодні умови та різкі перепади температури – від холодної до дуже спекотної. Пори року вже не наставатимуть так, як це було у минулому.

Повені і шторми будуть спостерігатися у тих частинах світу, де досі таких явищ не бачили. В країнах, які ухвалюють нечестиві закони проти Бога, землетруси потрясуть їхні землі, а ті, які знають Мене, знатимуть, чому це відбувається.

Коли ця кара впаде, настане друге жахливе покарання, яке буде завдане фальшивим церквам, які свідомо блокують Правду. Вони найбільше страждатимуть за те, що вкрали у Мене душі.

Оскільки Я розкриваю ще більше пророцтв, які містяться в Печатях, людство зрештою розпізнає Правду. Бог є Любов, але водночас Він є Справедливий, а тому Його кари дощем поллються на людей, щоб позбавити їх марнославства, егоїзму і самолюбства, щоб людина могла стати гідною увійти до Його Нового Раю. Тільки ті, які мають чисте і смиренне серце, отримають цей Дар.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.