835. Матір Спасіння: Жодні двері не були відкритими, щоб дати Моєму Синові гідно прийти у світ

Середа, 3 липня 2013 р. Божого, 12:57

Моя дорога дитино, коли ти є вкинутою в пустелю та ізольованою через цю Місію, важливо знати причину цього. Бо коли ти знаєш, тобі буде легше прийняти цю жорстокість.

Коли Я мала народжувати, жодні двері не були відкритими, щоб дати Моєму Синові гідно прийти у світ. Так само, як кожними дверима гримали перед Обличчям Бога, Який послав Свого Єдиного Сина, щоб відкупити людину від гріха, так само буде і зараз, коли Бог готує шлях до Другого Пришестя Свого Сина.

В той час, як Бог готує світ до цього Великого Дня, двері знову будуть замкнені у демонстративній непокорі до Божого Слова. Ти, як посланець, будеш продовжувати зустрічатися із шаленим опором. Багато людей будуть не тільки тримати свої двері замкненими – це буде лише однією із зневаг – вони будуть викрикувати жахливі лихослів’я і ранитимуть тебе, Моя дитино, тому що не схочуть чути Слова Божого.

Дух зла панує у цей вирішальний час в історії людства і розчавить навіть найсвятіших серед Божих дітей. Тільки найбільш хоробрі протистоятимуть духу зла, який заразить мільйони, так що вони відкинуть Милосердя Мого Сина.

Не тільки самі Послання будуть зненавиджені, але з’явиться страх, що через Милосердя Мого Сина буде врятовано більше душ із хватки злого духа. Злий дух працює і прокладає шлях до сердець багатьох душ і, особливо, тих, які близькі до Мого Сина. Це вірні послідовники в Церкві Мого Сина, які є першою ціллю злого духа, який поверне більшість із них проти Його Слова в цей час.

Правдиве Слово Мого Сина, Ісуса Христа, протягом століть було розбавлено і зміст Святої Біблії тепер заперечується багатьма тими, які говорять, що вони знають Мого Сина. Пам’ятайте, що битва за душі ведеться зараз ангелами і святими в Царстві Мого Отця проти шахрая. Ти, Моя дитино, потрапила в її центр і в такий спосіб будеш легкою мішенню.

Саме через грандіозність цієї Місії і тому, що ти пророк – а не візіонер – ти працюватимеш в самотності і будеш зненавидженою серед людей. Не дозволяй цьому переслідуванню засмучувати тебе чи відчувати, що ти не будеш достатньо сильною, бо цього не може бути. Ти була послана та є захищена, і піднімешся та будеш продовжувати проголошувати Слово Боже аж до Останнього Дня. Це було передбачено, а коли душі світу будуть врятовані і коли настане Нове Царство – Новий Рай – жодне з цих страждань вже не матиме значення.

Радій і не бійся. Я, твоя улюблена Мати, буду вести і захищати тебе навіть у твою найтемнішу годину, щоб Світло Бога наповнювало твій розум, тіло і душу кожного дня.

Я люблю тебе, Моя дитино, і ти повинна знати, що ти була благословенна Даром Витривалості. Все тепер знаходиться в Божих Руках. Ти повинна довіряти Йому повсякчас.

Твоя улюблена Мати

Матір Божа

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.