804. Ті, які гнівно кричать проти Мого Слова, заявляючи, що воно походить від сатани, перебуватимуть зі звіром вічно

П’ятниця, 24 травня 2013 р. Божого, 21:50

Моя ніжно улюблена дочко, скрізь, де чути Мій Голос, в кожному місці, в кожному храмі, присвяченому для поклоніння Богові, настане потрясіння. Хоч багато людей вшановують Мене, Моє Вчення, Мою Церкву, та коли вони почують Мій Голос, який вимагатиме їхньої уваги, вони закриють свої вуха.

Мій Голос падатиме на глухі та вперті душі. Мій Голос, Моє Слово і Мій Заклик буде гнівно відкинуто і виплюнуто, коли Я востаннє буду переслідуваний на землі. Це є останній заклик, щоб притягнути Божих дітей в Моє Лоно перед настанням Мого Другого Пришестя, втім багато людей, збаламучених брехнею, яку поширюють демони, відвернуться і відкинуть Моє Милосердя.

Я знову буду відкинутий тими, які перебувають у Божому Храмі, священиками і всіма тими, які не приймають Правду. Невдовзі всі ви побачите останню зневагу Мого Імені. Ті з-поміж вас, які закривають вуха і блукають із зав’язаними очима, нарешті побачать Правду, яка дається вам у цей час.

Я не можу створити розколу в Моїй Церкві, бо тоді Я б заперечував сам Собі. Моє Тіло є Моєю Церквою, вона ніколи не може померти, але помруть ті з неї, які Мене відкидають. Так само, як Я був відкинутий вперше, вони й цього разу спробують знищити Мене, перш ніж Я прийду, щоб принести обіцяне людству остаточне спасіння.

Людина є слабка. Людина є нетямуща і не гідна Мого Милосердя. Людина є вперта. Людині була дана Правда під час Мого перебування на землі, але вона і досі не розуміє Моєї Обітниці. Моє Повернення у Другому Пришесті буде прискорено через відкидання Мого останнього пророка. Пророк, який був посланий, щоб дати вам остаточне Боже Слово, щоб підготувати ваші душі, сильно страждатиме. Але ж це Мене, Ісуса Христа, ви зневажаєте, коли висміюєте Моє Святе Слово, дане Божому пророкові. Ви відкидаєте саме Слово Боже, яке надається вам, щоб підготувати вас до битви з антихристом. Поступаючи в такий спосіб, ви нищите душі. Ви перешкоджаєте цим душам увійти до Мого Раю.

Ті, які лихословлять на Мої Послання, не можуть обґрунтувати свого обурення, свого гніву або своєї логіки, бо вони переповнені помилками, породженими гріхом гордині. Незабаром Правду буде важко відрізнити від брехні нової світової організації, яка представить поганську Нову Світову Релігію.

Якщо ви Мене зараз не послухаєте, то ви будете змушені прийняти цю злу заміну. Вона буде мати блискучий, золотий зовнішній вигляд. Вона справить враження навіть на найбільш побожних з-поміж вас і перекрутить вашу вірність щодо Мене, і нею усі будуть захоплюватись. Це буде релігія, яка навертатиме атеїстів до віри у велику брехню. Мир не прийде до тих, які підуть за цією поганською мерзотою. Страх і відраза один до одного буде проявлятись, коли брат боротиметься з братом, і коли людський рід буде поділений на дві частини. Одна половина прийме перекручену правду цієї Нової Світової Релігії, яка керуватиме багатьма церквами, конфесіями, а також великою частиною Католицької Церкви. Інша половина складатиметься з тих, які правдиво люблять Мене і які залишаться вірними Істині.

Коли ви не приймаєте Правду – Правду, яка міститься у Святій Біблії – ви житимете в брехні. У вашій душі не залишиться жодної любові до Мене, якщо ви приймете брехню, якою вас нагодують.

І хоч Моє Слово може сьогодні здатися єрессю, як це було під час Мого перебування на землі, та багато хто з вас проковтне ці Послання, оскільки ви будете спраглими Правди, коли антихрист контролюватиме ваші народи. Ви будете плазувати на животах і пронизливо кричати до Мене. Ви, які хулили на Мене, захочете відтяти свої язики, коли усвідомите, як ваші слова образили Мене. Я терпляче чекаю цього дня, але якщо ви будете протистояти Мені і перешкоджати Мені дотягнутися до душ, Я зітну вас. Якщо ви й надалі будете хулити на Мене, заявляючи, що Мої Послання є ділом диявола, то ви ніколи не будете пробачені. Бо це є найбільшим гріхом проти Бога.

Пам’ятайте, що Я приходжу до Божих дітей в цей остаточний час, щоб виконати Заповіт Мого Отця. Його Воля може зараз сповнитися на землі, як і на Небесах. Ніхто з вас не може цьому завадити. Жоден з вас, хоч деякі з вас ненавидять Мене, не можуть відвернути Мого Другого Пришестя. Ті, які гнівно кричать проти Мого Слова, заявляючи, що воно походить від сатани, перебуватимуть зі звіром вічно.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.